Suzuki SX4 S-Cross, fiyatı ve özellikleri…

GM Türkiye-Opel kökenli Genel Müdür Engin Kubilay, Suzuki'nin Türkiye tarihindeki rekor satış hedefine gidiyor

 

Türkiye pazarına ilk kez girecek olan SX4 S-Cross, 30 Eylül tarihinden itibaren 51 bin 700 TL’den başlayan fiyatıyla satışa çıkıyor.

Suzuki’nin ‘‘Yaşam Tarzı’’ sloganını yansıtan Sx4 S-Cross, gençlere olduğu kadar kadın erkek ayrımı yapmadan geniş bir hedef kitleye hitap etmek istiyor. 

SX4 S-Cross'ta, ön tampondan başlayan dinamik çizgiler, kapıların üzerinden arkaya doğru devam ediyor.  Modern tasarımında kararlılık ve sağlamlık öğeleri göze çarpıyor. 

  

1600 cc’lik motorlarda SUV segmentinde Suzuki S-Cross rekabetteki en geniş motor ve şanzuman seçeneklerini sunacak.

S-Cross’un motor yelpazesi 1.6 Dizel ile 1.6 Benzinli Düz ve Otomotik vites seçeneklerini barındırıyor.

Ayrıca hem Dizel, hem de benzinli araçlarda 4×2’nin yanında, 4×4 de sunulacak.

SX4 S-Cross; 4×4 Allgrip teknolojisiyle 4 farklı sürüş keyfi sunabiliyor. Allgrip sistemi normal sürüş koşullarına özel auto, virajlı yollara özel ve performansı arttırıcı spor, karlı yollara özel kar ve çamur, kum veya çok karlı yollar için ise kilit olmak üzere 4 farklı sürüş modu sunuyor. 

SX4 S-Cross 1.6 lt dizel manuel seçenek fabrika verilerine göre 100 km ortalama kullanımda 3.8 litre yakıt tüketimi vaat ediyor. 

SX4 S-Cross ayrıca sınıfının en büyük panoramik sunroofuna sahip olacak. Çift sürgülü panaromik sunroof 56 cm’lik açılma özelliğiyle arka koltukta oturanlara bile bu keyfi yaşatacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz