Subaru İzmir’e yeni bayi ve 2 yetkili servis

XV, Forester, Outback ve BRZ modelleriyle müşteriye ulaşan Subaru, Türkiye’deki bayi ve servis ağına yeni bir isim ekledi. Subaru’nun 17. yetkili bayi ve 22. yetkili servis noktaları  İzmir’de Arkas Otomotiv tarafından açıldı.

İzmir Gaziemir’de açılan Subaru Bayii aynı zamanda yetkili servis olarak da hizmet sağlarken; Karşıyaka’da ise Subaru yetkili servisi hizmet sağlayacak. 70 yıllık geçmişe sahip Japon otomobil üreticisi Subaru; 52 yıldır Boxer Motor, 46 yıldır da Simetrik Sürekli Dört Çeker Sistemi ile öne çıkıyor.

Subaru modelleri artık yeni Global Platform üzerinde şekilleniyor. Arkas Otomotiv, 4 farklı şehirde 5 otomobil markasının satış, servis ve ikinci el faaliyetlerini yürütüyor.

Türkiye’de Bayraktar Grubu distribütörlüğünde faaliyet gösteren Subaru’nun Genel Müdürü Halil Karagülle; “Markamızın satış ve satış sonrası hizmetlerini Arkas Otomotiv’e emanet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

İzmir Gaziemir ve Karşıyaka şubelerinde faaliyete geçen Subaru satış ve servis hizmetlerinin Arkas Otomotiv gibi; köklü ve tecrübeli bir grup tarafından yürütülmesinin, müşterilerimize sunmayı vaat ettiğimiz güven ve gönül rahatlığını eksiksiz sağlayacağına gönülden inanıyorum. “ dedi.

Önceliklerinin Subaru markasını İzmir’de en iyi şekilde temsil etmek olduğunu belirten Arkas Otomotiv Şube Müdürü Serkan Şarlı “Subaru bayisi olarak yeni shomroomumuzda hizmet vermeye başladık. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve üstün hizmet anlayışıyla otomotiv sektörüne yön vermeye devam edeceğiz” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz