SsangYong yeni Rexton’u gösteriyor

0

ESP, ARP, HDC gibi sistemlerinin standart olarak bulunduğu yeni Rexton W modeli, 3 katlı güçlendirilmiş çelikten imal edilmiş, ön tampondan arka tampona uzanan merdiven tipi monoblok şasisi ile sürücü ve yolcu güvenliğini de ön planda tutuyor. Rexton W’nun iç tasarımı önceki modele göre daha da geliştirilerek modern bir tasarımla hem sürücü hem yolcu için birinci sınıf salon konforu sunuyor. Orta konsolun kullanımı ve erişimi basit ve alüminyum efektleri, krom kaplamaları modern ve entegre bir görünüm ile sağlanmış. Günümüzde kişisel elektronik cihazların kullanımın artışı doğrultusunda da Rexton W ya navigasyon cihazı, telefon gibi cihazların kullanım için orta konsolun üstüne güç çıkışları eklenmiş. Yeni e-XDi200 aktif dizel motoru sadece performans değil yakıt tüketiminde verimlilik ve tüm yol şartlarında sarsıntısız sürüşleri beraberinde getiriyor. Yolculara araçta bulunan ön ve arka bağımsız süspansiyonu  ile çoğunlukla lüks sedan araçlarda sunulan konforu yaşatıyor. REXTON W, 7 kişilik oturma düzeni ile hem daha fazla yolcu seçeneği hem de birçok şekilde oturma ve düzenleme imkanı sunuyor.

Her ihtiyaca uygun

Euro 5 Motor, 155 bg e-XDI 2.0 L aktif dizel motora sahip, güvenlik özellikleri ile  güçlendirilmiş yeni MPV Rodius, Autoshow 2012’de tanıtılacak. MPV sınıfına göre çok geniş bir bagaj hacmine sahip Yeni Rodius’un 3000 mm dingil mesafesi ve ve her bir yolcu için geniş diz mesafesine sahip 7 koltuğu var.  Ön ve Arka bağımsız süspansiyon sistemine sahip yeni Rodius’da otomatik modellerinde Mercedes Benz 5 ileri şanzıman kullanılıyor. Elektronik 4WD çekiş sistemi sayesinde ise tüm hava koşullarında sürüş sağlıyor.

Can güvenliğini ön planda tutan SsangYong, Rodius’da ARP, EBD, ABS, ESP gibi dahil olmak üzere en gelişmiş sistemlerini de kullanıyor. Monoblok şasisinde nano teknoloji ile yapılan darbe emicili sistemler kullanılarak, olası kaza anında alınacak hasarlar ve araç iç kabinine gelebilecek tepkiler en aza indirilmiş ve gövde yapıları mukavemetleri arttırılmış.Rodius’da, Eko Cruise kontrol, MP3 CDP (RDS) ses sistemi, Bluetooth, hands-free kulaklık ve güvenlik için ISO-FIX de bulunuyor.

SsangYong Rodius hem iş seyahetleri için, hem de geniş aileleri ve de bagajlarını taşıyabilecek kapasitede, geliştirilmiş güvenlik özellikleri ile ideal bir MPV olarak görünüyor.

Türkiye’de 26 ilde 28 satış ve 37 servis noktasında deneyimli ve eğitimli personeliyle hizmet vermekte olan Şahsuvaroğlu Dış Ticaret; 7 gün 24 saat yol yardım hizmeti ile 2007 yılından bu yana Ssangyong markasının Türkiye Distribütörlüğünü yapıyor. Trafikte ise 10 binden fazla Ssangyong marka araç bulunuyor.

 

SSANGYONG AUTOSHOW 2012 GALERİ

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here