Special Edition’lar artık daha özel

0

 

BMW 116i M Sport Edition

BMW 1 Serisi Urban ve Sport Line olmak üzere iki farklı Line ile satılmaktaydı. Buna artık M Sport Line da eklendi ve otomobil daha sportif bir görüntüye kavuştu. M Sport Edition modeli ise Metalik boya, 17 inç M jantlar ve mavi renk M Fren kaliperleri, sportif ön ve arka tampon yapısı, spor alkantara koltuklar, özel hexagon iç kaplamaları içeriyor.

Yeni BMW 316i

Twinpower Turbo motoru ile Yeni BMW 316i, 2 bin Euro değerindeki teknoloji ve Comfort paketi hediyesi ile birlikte 39 bin 900 Euro’dan başlayan fiyatlarla Borusan Otomotiv BMW Yetkili Satıcıları’nda.

İki yıl üretici garantisine ek olarak iki yıl daha mekanik onarım garantisi, 4 yıl 100 bin kilometre bakım garantisi, 1 yıllık kasko ve kredi dosya masrafı dahil olarak aylık 1 bin 099 TL taksitle sahip olabileceğiniz Yeni BMW 316i’nin, 3 farklı line seçeneği bulunuyor.

BMW 520d Special Edition

BMW 5 Serisi şimdi metalik boya, Nappa deri döşeme, 18 inç hafif alaşımlı jantlar, soft close özellikli kapılar, aktif havalandırmalı konfor ön koltuklar, deri kaplamalı ön panel, Navisgasyon sistemi, HiFi hoparlör sistemi, BMW Apps ve Koyu renk arka camlar gibi gelişmiş donanımları standart olarak sunuyor.

Yeni BMW X1 xLine Edition

8 ileri otomatik şanzımanı ve 184 beygirgücü ile akıllı dört çeker teknolojisi xDrive’ı yenilenmiş  gövdesinde buluşturuyor.  BMW X1 xLine Edition, 18 inç hafif metal jantlar, Nevada deri döşeme, Metalik boya, panaroma cam tavan, koyu renk arka camlar, Bi-Xenon farlar , M Deri Direksiyon, Navigasyon sistemi, USB ve Bluetooth’u standart olarak sunuyor.

BMW X3 Premium Edition

BMW X3 Premium Edition artık metalik boya, elektrik ayarlı hafızalı Nevada deri döşeme koltuklar,  geri görüş kamerası, Navigasyon sistemi, BMW Apps, HiFi hoparlör sistemi, 19 inç hafif metal jantlar, Bi-Xenon farlar, panaroma cam tavan, koyu renk arka camlar, USB ve Bluetooth’u standart olarak sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here