SON DAKİKA! Rolls Royce, Royal Motor ile Türkiye’de

Son dakika

 

ROLLS-ROYCE TÜRKİYE RESMİ SATIŞ NOKTASINI AÇIKLADI.

 

Dünyanın en ünlü lüks otomobil üreticisi Rolls-Royce Goodwood kentinden 23 Ekim 2013 tarihi itibariyle Türkiye’yi yakından ilgilendiren bir açıklama yaptı. Açıklamada Türkiye’de faaliyet gösteren Royal Motors, Rolls-Royce Motor Cars’ın Türkiye’deki resmi satış noktası olduğu bildirlidi. 

Yapılan anlaşmaya göre ünlü İnlgiliz markanın Türkiye’deki özel showroomu 2014 yılı başında açılacak.

 

Rolls-Royce Motor Cars Türkiye’de açılacak olan resmi satış noktasını anons etti. Yeni satış noktası resmi olarak Rolls-Royce Motor Cars Istanbul olarak adlandırılacak. Süper lüks markanın İStanbul showroomu Boğaz'da açılacak.

Royal Motors, halen Ferrari ve Maserati'nin komşusu olarak İstanbul Boğazı'nda Kuruçuşme'de Galatasaray Adası karşısında faaliyet gösteriyor.

 

 

Anlaşmadan sonra bir açıklama yapan Rolls-Royce Motor Cars Avrupa Bölge Direktörü James Crichton, yeni showroomun yerini de açaıkladı:

“Royal Motors’un global ağımıza katılmasından büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye’de en mükemmel işbirliğini gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. Royal Motors’un otomotiv dünyasının lüks segmentinde sahip olduğu engin tecrübeleri ve Boğaz’ın en güzel kıyısında bulunan showroom’umuyla sürdürülebilir bir iş modeli yaratacaklarına hiç şüphemiz yok.”

 

 

 

 

Royal Motors’un sahibi  Artuğ Aysal ise konuyla ilgili olarak “Bu Türkiye’de bulunan Rolls-Royce tutkunları için yeni bir dönemin başlangıcı. Spirit of Ecstasy’nin ülkemizde parlak bir geleceği olduğuna yürekten inanıyoruz” değerlendirmesini yaptı.

 

Royal Motors Kasım başında İstanbul’da İngiliz Konsolosluğu’nda gerçekleşecek çok özel bir davet ile Türkiye’ye gelişini kutlayacak.

Tarihteki en güçlü Rolls Royce olan en yeni Wraith Grand Tourismo Türkiye’de ilk defa tutkunları ile buluşacak. 

 

Çalışmaları halen devam eden Rolls-Royce Motor Cars’a ev sahipliği yapacak olan showroom, 2014 yılının başında  resmi olarak açılacak.  

 

Rollce-Royce Motor Cars İstanbul, Royal Motors tarafından tüm satış ve satış sonrası hizmetlerini Kuruçeşme Marina yakınındaki tesisten yürütecek. Ünlü ingiliz markanın 19'u Avrupa'da olmak üzere dünyada toplam 121 satış noktası bulunuyor.

Rollce-Royce ülke distribütörlüğü değil, satış noktası temsilciliği veriyor. 

6 MODELİ VAR

Rolls-Royce Motor Cars 6 ayrı modele sahip:

Ghost,

Ghost Extended Wheelbase,

Phantom,

Phantom Extended Wheelbase,

Phantom Drophead Coupé

ve

Phantom Coupé.

Rolls-Royce’un en yeni modeli Wraith, 2013 Sonbahar’ından itibaren piyasaya çıkacak.

Royal Motors, 1982 yılında kurulan bir aile şirketi olarak faaliyet gösteriyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz