Skoda Yüceauto Başkanı Yüce: Zor bir dönemden geçmemize rağmen

Yüce Auto Skoda Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Yüce

30 Haziran 2021 itibariyle 49. madde şüpheli kodla yapılan işten çıkarmaları legalleştirecek ve serbest hale getirecek kısa çalışma ödeneği uygulamasının sona ermesi bekleniyor. Skoda Yüce Auto Başkanı Ahmet Yüce, “zor bir dönemden geçmemize rağmen hiç bir çalışanımızın işine son vermedik, sonrasında da bu yönde davranmaya devam edeceğiz” dedi.

“YÜCE AUTO SKODA YOLUNA  TAM KADRO DEVAM EDECEK”

Skoda otomobillerinin Türkiye distribütörü Yüce Auto Başkanı Ahmet Yüce, 2020 yılının mart ayında küresel salgın ile birlikte başlattıkları “hiçbir çalışanı işten çıkarmama” kararını; temmuz ayından sonra da sürdüreceklerini söyledi.

skoda türkiye satışları
Skoda Türkiye satışları 2021 yılı ilk aylarında üç haneli artış gösterdi.

Konuyla ilgili yayınladığı açıklamada Yüce, “Zor bir dönemden geçmemize rağmen, iyi ve kötü günde çalışanlarımızın yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz. Tüm bayilerimiz de aynı düşünce ve çaba içinde. Unutmayalım ki bu günleri hep birlikte aşarak yine aynı ekiplerle yolumuza büyüyerek devam edeceğiz” sözlerine yer verdi.

Yüce, her şeyi devletten beklememek gerektiğinin de altını çizerek “Herkes üzerine düşeni yapmalı. Halen sürmekte olan küresel salgın döneminin başlangıcında hep birlikte yaşadığımız zor süreci; dayanışma ve karşılıklı iyi niyetle aştık ve aşmaya devam ediyoruz. Bizler her şeyin devletten beklenmemesi gerektiği terbiyesiyle yetiştik. Bayi teşkilatlarımızda dahil olmak üzere hiçbir çalışanımız ile yollarımızı ayırmadık. Bu kararımıza devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz