Shell’de yönetim değişti

SHELL’DE GÖREV DEĞİŞİMİ

Shell & Turcas’ın yeni Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz oldu.

Shell Gaz Genel Müdürü Semih Genç ise yeni dönemde Shell & Turcas  Perakende Satışlar Yatırım Müdürlüğü  görevini üstlendi.

2002 yılından bu yana Shell bünyesinde çeşitli kademelerde görev yapan ve son olarak Londra’da Shell International Petroleum Company Ltd bünyesinde Perakende Satışlar Stratejik Ortaklıklar İş Geliştirme Yöneticisi olarak çalışan Günden Yılmaz Aralık 2011 itibarıyla Shell & Turcas Pazarlama Müdürü olarak atandı.

Shell Gaz Genel Müdürü Semih Genç ise Shell & Turcas Perakende Satışlar  Yatırım Müdürü görevine getirildi. Genç, 2012 yılının Nisan ayına kadar Shell Gaz Genel Müdürlüğü görevini de birlikte yürütecek.

Günden Yılmaz:

Robert Koleji ve Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nün ardından Columbia Üniversitesi  ve London Business School’da yüksek lisans eğitimini tamamladı.

Garanti Bankası’nda Dış İlişkiler Yöneticisi olarak görev yapan Yılmaz, 2002 yılında Shell bünyesindeki kariyerine başladı. Shell Türkiye’de Perakende Satışlar Mıntıka Müdürü olarak çalışan Yılmaz, 2005 yılında Shell International Petroleum Company Ltd bünyesinde Perakende Satışlar B2C Pazarlama ve Strateji Analisti sorumluluğunu üstlendi.

2008’de Akaryakıt Pazarlama alanında Pazarlama Yöneticisi olarak görev alan Yılmaz, son olarak Londra’da Perakende Satışlar Stratejik Ortaklıklar İş Geliştirme Yöneticisi olarak görev yaptı.

Semih Genç:

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan ve Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Semih Genç, iş hayatına 1987 yılında Ram Dış Ticaret A.Ş’de başladı.

Genç, 2008 yılına kadar, Ram Dış Ticaret A.Ş. ve Aygaz A.Ş.’de, pazarlama ve satış yönetimi, ithalat ihracat, lojistik, proje ve iş geliştirme birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Shell & Turcas Petrol A.Ş.’de, 2008 yılında Perakende Satışlar Strateji ve İş Geliştirme Yöneticisi olarak çalışmaya başlayan Semih Genç, 2010 yılında Shell Gaz’ın Genel Müdürlüğü görevine atandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz