Seat’ını park et scooter ile yola devam et

Skoda’nın ardından kardeş marka Seat da elektrikli scooter modelini sahneye çıkardı. Seat EXS KickScooter Türkiye’de satışa sunuldu. 25 kilometre menzile sahip scooter 3.5 saatte şarj edilebiliyor. Seat EXS KickScooter’ın tavsiye edilen satış fiyatı ise 5 bin 500 TL.

Seat, şehir içi ulaşım için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyor. Seat’ın Segway imzalı yüzde 100 elektrikli scooterı kullanıcılarına kolay kullanım, uzun menzil ve kısa sürede şarj imkanı tanıyor. Seat EXS KickScooter tam şarjda dış etkenlere bağlı olarak 25 kilometrelik bir menzil sunuyor, maksimum şarj süresi ise üç buçuk saat.

Spor, Normal ve Eko olmak üzere 3 farklı kullanım modu bulunan ‘EXS KickScooter’ dış etkenlere bağlı olarak 25 km maksimum hıza ulaşabiliyor. Katlanarak elde taşınma imkanı sunan EXS KickScooter’ın ağırlığı ise 12,5 kilogram.

Geceleri daha iyi görüş mesafesi sağlayan LED farlara sahip olan EXS KickScooter; elektrikli ve mekanik frenleri sayesinde güvenli bir şekilde durdurulabiliyor. LED ekranında hızı batarya durumu ve sürüş modunun gösterildiği EXS KickScooter’da, fren kabloları ve batarya daha fazla koruma sağlanması için direksiyon kolonuna entegre edilmiş. Bunlara ek olarak, sağlam kauçuk tekerleklere ve konfor sağlayan ön ve arka amortisörlere sahip.

App Store’da (iOS) veya Play Store’da (Android) bulunan Ninebot-Segway uygulamasıyla mobil cihazlardan da yönetilebiliyor.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here