Seat Leon Cupra için geri sayım başladı

300 beygirlik yeni Seat Leon Cupra, Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor.

Yenilenen haliyle 2017 yılının ilk çeyreğinden itibaren ülkemiz yollarında boy göstermeye başlayacak olan yeni Leon Cupra, güvenlik, konfor ve bağlanabilirlik konularındaki yüksek teknolojilerle, yüksek performansı bir arada sunuyor. Seat Leon Cupra için geri sayım başladı.

Trafik Sürüş Asistanı, Uzun Far Asistanı, Şerit Takip Asistanı, Adaptif Hız Sabitleme Sistemi (ACC) ve Acil Durum Asistanı gibi ileri sürüş destek sistemlerinin yanı sıra, Leon Cupra ayrıca Elektrikli Park Freni ve Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi özelliklerine de sahip.

seat-leon_cupra_290-2016-800-29

Media System Plus, 8 inç ekranıyla yeni nesil bilgi-eğlence sisteminin en önemli unsuru olarak öne çıkarken, Leon Cupra’da Connectivity Box ile kablosuz şarj ve GSM sinyal güçlendirici özellikleri de sunuluyor.

seat-leon_cupra_290-2016-800-2e2.0 litrelik TSI benzinli motorun 300 beygir güç ürettiği Leon Cupra’nın torku da 350 Nm’den 380 Nm’ye yükseltilmiş.

Leon Cupra’da adaptif şasi kontrolü (DCC), progresif direksiyon sistemi ve ön diferansiyel kilidi standart olarak sunuluyor.

Cupra’ya özgü siyah arka spoiler, kırmızı fren kaliperleri, koyu karartılmış arka camlar ve iki oval egzoz borusu otomobilin kendine has karakterini daha da vurguluyor. Yeni Leon Cupra’da 19 inçlik alüminyum alaşımlı jantlar ve CUPRA süspansiyonlar da standart olarak sunuluyor.

5 farklı sürüş modu

CUPRA Sürüş Profili (CUPRA Drive Profile ) sayesinde Cupra’nın dinamik nitelikleri sürücünün zevkine göre uyarlanabiliyor. Beş mod içinden seçim yapılabiliyor: Bu modlar, Comfort, Sport, Eco, Individual (Bireysel) ve CUPRA modu olarak sıralanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz