Satışçılar Renault Talisman’ı seçti

Kampanyada Talisman modeli de bulunuyor.

Alfa Romeo Guilia, Audi A4, BMW 3 Serisi, Kia Optima, Skoda Superb, Ford Mondeo, Ford S-Max Jaguar XE, VW Passat ve VW Tiguan gibi rakiplerini geride bırakmayı başaran Renault Talisman ipi göğüsleyen isim oldu.

Danimarka’da düzenlenen en önemli ödül töreninde işleri gereği yılda 30 bin ile 80 bin kilometre arasında yol yapan satış çalışanlarından oluşan jüri tercihini Fransız Talisman’dan yana kullandı.

Jüride ayrıca iki gazeteci ve otomobillerin ergonomisini değerlendiren bir fizyoterapist de yer alıyordu.

“Yılın Şirket Otomobili” ödülünü almaya hak kazanan Talisman, jüri tarafından seçilen ilk Fransız otomobili olmasıyla da dikkat çekti.

Renault Talisman test sürüşü için tıklayınız

renault-talisman-2016-800-54
Yeni Talisman, Aktif araç takip sistemi, şerit takip sistemi, kör nokta uyarı sistemi, trafik işareti okuyucu sistem gibi yeni dönemin tüm teknolojilerine sahip.

Konforun önemi

Talisman’a verilen ödül ile ilgili konuşan Business Denmark yöneticisi Lars Bundgaard, Talisman’ın hem konforu hem iç hacminin genişliği hem de çeşitli ekipmanları ile ideal bir şirket otomobili olduğuna değindi.

Bundgaard, yılda ortalama 50 bin kilometre yapan satış elemanları için en önemli kriterin konfor olduğunun altını çizdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz