Şampiyonlar belli oluyor

2012 Şampiyonları ödüllerini alıyor

Otomotivde 2012 yılının karnesi belli olmaya başladı. Karnesi iyi olanların alacağı ödüllerden ilki pazar akyamı yapılacak törenle otomotiv ve motor sporları şampiyonlarına takdim edilecek.

İkincitören ise Otomotiv Distrisütörleri Derneği (ODD)'nin artık gelenekselleşen Gladyatör Töreni olacak. 7 Ocak akşamı yapılacak Gladyatör ile de Türkiye otomotiv sektörünün satış ve pazarlama ile reklam alarnlarındaki şampiyonları belli olacak.

ÖNCE PİSTLERİN ŞAMPİYONLARI ÖDÜLLENECEK

Geride bıraktığımız 2012 sezonundaki ulusal şampiyona yarışlarının ardından, kendi kategorilerinde Türkiye Şampiyonu ya da birincisi olan sporcular ile şampiyona ve sınıf birinciliklerinde ilk üçe giren sporcuların kupalarına kavuşacağı TOSFED Şampiyonlar Gecesi 6 Ocak 2013 Pazar saat 19:00 itibariyle Grand Cevahir Hotel’de düzenlenecek.

 

2012 otomobil sporları sezonunda koşulan 60 ulusal şampiyona yarışmasının kupa galipleri bu gecede kupalarına kavuşacak. Türkiye şampiyonları, grup ve klasmanlarında ilk üçe giren sporcuların ödül alacağı bu özel gecede, yurt dışında ülkemizi temsil eden sporculara, kulüplere ve emeği geçenlere de teşvik ödülü ve plaketleri takdim edilecek.

 

Ayrıca TOSFED’in her sezon başında gerçekleştirdiği Kulüpler Toplantısı, 5-6 Ocak 2013 tarihlerinde yine Grand Cevahir Hotel’de gerçekleştirilecek.

Türkiye çapında tescilli kulüp temsilcilerinin davetli olduğu toplantıda talimatlar, yeni düzenleme ve projelere ilişkin bilgilendirmelere yer verilmesinin yanı sıra, kulüplerle görüş alışverişinde bulunulacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz