Sabancı’nın sitesinden Sonax paketleri

0

 

Sabancı Topluluğu’nun online alışveriş platformu Kliksa, Sonax ürünlerini ve hizmetlerini, aracının bakımına önem veren otomobilseverlerle buluşturuyor.

Otomobillerin iç mekanlarında virüs ve bakterileri yok etmek, leke ve kötü kokulardan kurtulmak, güneş ışınlarının etkisini azaltmak ve araçlarının ilk günkü parlaklığını korumak isteyen otomobilseverler, kliksa.com üzerinden Sonax’ın 4 özel paket seçeneğine uygun fiyat avantajıyla sahip oluyor.

 

Aracının bakımına önem veren Kliksa kullanıcılarının Türkiye’deki Sonax bayilerinden yararlanabileceği paketler ise şöyle düzenlenmiş:

 

Kliksa'dan-Sonax-Oto-Bakim-Firsatlari

 

Gold Paketi – 999 TL

 

Nano hybrid boya temizleme, parlatma ve koruma, detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, komple iç koruma sistemi, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, motor temizleme ve koruma sistemi paketin içeriğini oluşturuyor.

 

Sterilizasyon Paket – 510 TL

Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, klima temizleme ve dezenfeksiyon sistemi pakette yer alan seçenekler durumunda.

 

Cam Filmi Paketi – 765 TL

Ön cam ve sunroof hariç cam filmi, ön cam özel filmi ve VIP otomobil yıkama paketin içeriğini oluşturuyor.

 

Mini Paket – 199 TL

 

VIP otomobil yıkama, ozonla dezenfeksiyon ve sterilizasyon, motor temizleme ve koruma sistemi pakette yer alan seçenekler…

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here