Saadet Alpago: Yeni adresi ve yeni görevi belli oldu

Uzun yıllar ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği) çatısı altında başarılı çalışmalara imza atan Saadet Alpago için yeni görev ve yeni adres belli oldu. Otomotiv, sigorta ve yazılım sektörlerinde faaliyet gösteren Bor Holding, Pazarlama Müdürü görevine Saadet Alpago getirildi. Alpago, Bor Holding ve iştiraklerinin pazarlama, kurumsal iletişim, dijital iletişim, sponsorluk ve medya satın alma süreçlerinden sorumlu olacak.

Saadet Alpago, İTÜ Uzay Mühendisliği bölümünü 1995’te onur derecesiyle bitirdi. Daha sonra yine aynı üniversitede yüksek lisansını İşletme Mühendisliği bölümünde tamamladı. İş hayatına Fentek Feniş Teknik Ürünler şirketinde Ar-Ge Mühendisi olarak başlayan Alpago; 1998-2005 yılları arasında Temsa Otomotiv’de Ürün Yöneticisi olarak çalıştı. 2005-2015 yılları arasında Otomotiv Distribütörleri Derneği’nde Pazarlama Uzmanı ve 2015-2019 yıllarında ise ODD’de Pazarlama ve İletişim Müdürü olarak görev yaptı.

Alpago, evli ve iki çocuk annesi olup, yarı maraton koşucusudur.

Bor Holding’in temelleri, 2013 yılında Borlease Otomotiv’in kurulmasıyla atıldı. Ayka Sigorta, Alesta Sigorta, Tardigrad ve Magdeburger Sigorta faaliyete geçti. Son olarak Türkiye’deki Sith Rent A Car şirketini satın aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz