Rolls Royce filosu teslim edildi

Tarihinin en büyük filo siparişini alan lüks otomobil markası Rolls Royce, ilk aracını sahibine teslim etti. 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda düzenlenen törende Çin’in özerk bölgesi Makao’da yer alan otel tarafından verilen siparişin ilk teslimatı gerçekleştirildi.

30 adet Rolls-Royce Phantom siparişi veren otel adına ilk aracı otelin bağlı olduğu Louis XIII Holding’in Yönetim Kurulu Eş Başkanı Stephen Hung’a teslim aldı.


Louis XIII Holding’in Yönetim Kurulu Eş Başkanı Stephen Hung

Törende konuşan Rolls-Royce Motor Cars CEO’su Torsten Müller-Ötvös, Filo sadece otelin değil Makao’nun da bir simgesi haline geleceğini vurguladı.

Otel için üretilen Rolls-Royce Phantom otelin dış rengiyle uyumlu olacak şekilde tasarlandı. Aracın dış yüzeyi ‘Stephen Red’ adı verilen kırmızı renge sahipken, 24 ayar altın pullarla kaplı olması da dikkat çekiyor. Aynı renk aracın 21 inçlik özel jantlarında da kendini gösteriyor. Altın kullanılarak el ile seks hikayeleri çizilen Rolls-Royce’un ikonik çizgisi ise özel bir desen ile sonlanıyor.

Otomobilin kabininde de ‘Stephen Red’ rengi ahşap malzemeyle kombine ediliyor. Otelin tamamında ağır basan kırmızı ve altın rengi, Rolls-Royce Bespoke tasarımının her detayında dikkat çekiyor.

Yolcuların konforunu üst düzeye çıkaran otomobilde yolcunun rahatını bozmadan ulaşabileceği buzdolabı, soğuk havlu ve şampanya bardağı için özel alanlar bulunuyor.

Eylül 2014’te siparişi alınan 30 araçlık Phantom Extended Wheelbase filosunun geri kalanı otelin 2016 yazındaki açılışından önce teslim edilecek.

2016 Cenevre Otomobil Fuarı rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz