Renault’dan iki dünya prömiyeri

0

2009 yılında pazara sunulan Fluence yeni Renault marka kimliğiyle yenilenerek İstanbul AutoShow’da dünyaya ilk kez gösteriliyor. Ocak 2013 itibarıyla Türkiye’de satışa sunulacak olan yeni Fluence yenilenen yüzü, daha dinamik ve modern tasarımı ile dikkat çekiyor.

Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları’nda üretilen yeni Renault Fluence, Ocak 2012’de Türkiye’de satışını takiben 55 farklı ülkenin yollarına çıkacak. Joy, Touch, Icon olmak üzere 3 farklı donanım seviyesi ile pazara sunulacak olan yeni Fluence Türkiye’de Ocak 2013’te satışa sunuluyor olacak.

YENİ SYMBOL İLK KEZ TÜRKİYE'DE GÖSTERİLİYOR

Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk üç otomobili arasında yerini her zaman koruyan Renault Symbol baştan aşağı yenilendi. Yeni Symbol, Renault’nun yeni tasarım anlayışına uygun tasarlanmış ön yüzü, yeni ve konforlu iç mekanı ve yeni motor seçenekleri ile dikkati çekiyor. Yeni Symbol 2013 yılı Şubat ayından itibaren Türkiye pazarında, yıl içerisinde de diğer pazarlarda satışa sunuluyor olacak.

YENİ CLIO İLK KEZ YÜZBİNLERİN ÖNÜNE ÇIKIYOR

Renault’nun yeni kimliğinin ve yeni tasarım anlayışının ilk temsilcisi olan Yeni Clio İstanbul Auto Show’da otomobilseverlerle buluşuyor. Yeni Clio büyük beğeni toplayan yeni tasarımının yanı sıra, kişiselleştirme imkanı, yepyeni teknolojik özellikler ile dikkat çekiyor. Bu özelliklerinin yanı sıra, Yeni Clio segmentinde giriş seviyesindeki en donanımlı araç olma özelliği ile de öne çıkıyor. Clio, konsept DeZir modelinden ilham alınarak tasarlandı.

Renault, herkes için kullanımda sıfır salımlı ulaşım olanağının sunulmasını sağlayan tek çözüm olan yüzde 100 elektrik motorlu araç modellerini de Auto Show 2012’de otomobilseverlerle buluşturuyor. Türkiye’de satışı devam eden Fluence Z.E.’nin yanısıra herkesin merakla beklediği sıradışı tasarımı ile ilgi odağı olan şehirli quadricycle (dört tekerlekli küçük taşıt) Twizy de ilk kez Türk otomobil severlerin karşısına İstanbul’da Renault standında yerini alıyor.

Renault’un spor modeli Megane RS Red Bull de gözkamaştıran tasarımı ile spor otomobil tutkunlarının beğenisine Renault standında sunuluyor.

2012 yılında lansmanları gerçekleştirilen Yeni Scenic ve Yeni Megane ailesi de İstanbul Auto Show’da sergileniyor. Renault markasının ilk 4×4 modeli Koleos ve birinci sınıf yolculuklar sunan orta üst sınıf sedanı Latitude tüketicyle buluşuyor.

RENAULT AUTOSHOW 2012 GALERİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here