Renault tek SUV modeli Koleos’u makyajladı

ARJANTİN'DE GÖSTERİLDİ

Fransız otomobil üreticisi Renault, makyajlı Koleos’u Arjantin’de bu yıl altıncısı düzenlenen Buenos Aires Otomobil Fuarı’nda tanıttı.

Yeni tamponuyla dikkat çeken Koleos’ta jantlar da çift renkli olarak yenilenmiş. Gövde renkleri yeniden gözden geçirilmiş ve tamponun üzerindeki ızgara güncellenmiş. Yeni Koleos’ta Renault arması ise daha büyük bir alana yerleştirilmiş ve dikkat çekici hale getirilmiş.

Koleos’ın kabininde yer alan 7 inç’lik dokunmatik ekrana yeni Renault R-Link multimedya sistemi eklenmiş. Navigasyondan radyoya, telefon kullanımından müzik çalara kadar birçok ihtiyacı karşılayacak olan Renault R-Link için açılan market bulunduğu ülkeye göre farklılık gösteren, yaklaşık 50 adet yeni uygulamayla zenginleştirilmiş.

ABS, ESC, elektronik fren gücü dağılımı, acil durum fren destek sistemi gibi aktif güvenlik sistemlerinin yer aldığı yeni Koleos’un teknik özellikleri hakkında henüz bir açıklama yapmayan Renault’un yalnızca Koleos’tan bir önceki nesline göre daha iyi satış raklamları beklediği biliniyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz