Renault alternatif marka yarattı

 

Renault, bünyesinde yer alan Motrio markası altında, 4 yaş ve üzeri araçlara yönelik uygun fiyatlı ve Renault garantili bir alternatif yedek parça markası sunuyor.

Türkiye’de müşteriler araçlarının bakım ve onarım işlemi için yetkili servisleri seçerken 3 kriteri göz önünde bulunduruyor: fiyat, güven ve pratiklik. Fiyat kriterinin önemi aracın yaşı ile birlikte artarken, aracın garantisi sona erdiğinde daha da büyük önem kazanıyor. Renault, Yetkili Servis alışkanlığını arttırmak üzere uygun fiyatlı, iki yıl Renault garantisine sahip Motrio adında yeni bir yedek parça markası yarattı.

Dört yaş ve üzeri Reanult araçlara yönelik olarak sunulan Motrio ürünleri, orijinal Renault yedek parçalarının ortalama yüzde 25 altında fiyatlara sahip olacak.

Diğer Renault ülkelerine ihraç edilmesi planlanan Motrio yedek parçalarının tümü Türk tedarikçilerden sağlanıyor. Üretim ve Satış Sonrasının tanınmış on büyük üreticisi tarafından sağlanan Motrio yedek parçalarının yıllık toplam cirosu 20 milyon TL’ye ulaştı.

Renault, 11-14 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Otomotiv Endüstrisi fuarına bu yıl ilk kez Motrio markası ile katılacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz