Podcast dinle: Radyo Gedik Otoajanda haftanın gündemi-13 Haziran 2019

0
135

Podcast radyo yayıncılığı dijital dünyanın yükselenlerinden biri. Otoajanda.com olarak otomotivde 20 yılın üzerindeki deneyimleriyle Halil Okşit ve Memduh Taşlıcalı Radyo Gedik mikrofonlarında. İki deneyimli isim her perşembe 17:00-18:00 arasında canlı yayında haftanın otomotiv ajandasına ‘ses’ veriyor.

Program bayram tatili ile birlikte direksiyon başına geçen milyonlarca sürücünün yollarla, haritalarla ve rotalarla yaşadığı deneyimleri gündeme alarak başlıyor. Google Haritalar, Yandex Harita gibi mobilden sürücülere destek sağlayan uygulamaların kesin çözüm gibi sunduğu alternatifler bazen yol bütçesine olumsuz etki edebiliyor, gece vakti hiç geçmemeniz gereken yollara sürükleyebiliyor.

Programda 15 bin TL’ye çıkarılan hurda indiriminin detayları ve otomobil satış listeleri Mayıs sonuçları değerlendiriliyor; peki markalar liginde hangi marka neden yukarı çıktı, hangi markalar neden zemin kaybediyor. Ekonomik modeller üreten Dacia ile premium marka Mercedes nasıl peşpeşe sıralanabiliyor?

Mercedes sosyal medya mecralarında tartışıldığı gibi E serisinden mi başlıyor? Mercedes yeni SUV modeli GLB ve A sedan bu tartışmanın neresinde yer alıyor?

Türkiye motosiklet dünyasında gelişmelerin de ele alındığı programda en heyecanlı yol müzikleri ve renkli rota tavsiyeleri ele alınıyor.

Yayın yönetmenliğini Hande Demirel’in yaptığı Radyo Gedik, Gedik Üniversitesi sahipliğinde yayın yapıyor.

Soundcloud gibi ses platformlarında yer alan program önümüzdeki dönemde Spotify gibi yeni platformlarda da otoajanda olarak yayında olacak.

Aşağıdaki SoundCloud linki ile 13 Haziran 2019 tarihli yayınımızın tamamına hemen erişebilirsiniz!

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here