Peugeot’dan otomobil gibi ticari

2008 yılında yaşanan ekonomik krizin etkilerini yakın zamana kadar hissetmeye devam eden Peugeot, 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda üç yeni modelini görücüye çıkardı. Yeni 2008’e, yepyeni ticari araç Traveller ve Traveller i-Lab eşlik zenci porn etti. Yeniden yarışa döndüğünü ilan eden Fransız şirketin en önemli kozu yeni ticari aracı Traveller oldu.


Peugeot Traveller

Tıpkı kardeşleri Toyota Proace ve Citroen SpaceTourer gibi üç farklı gövde uzunluğuna sahip Traveller, Eller Serbest sürgülü yan kapı, Head-up display, Hız sınırı Önermesine Sahip Trafik İşareti Tanımlama Sistemi, yeni nesil internet bağlantılı navigasyon ve Visio Park 180° ile Sürücü Yorgunluk Uyarı Sistemi gibi teknolojik donanımları da beraberinde getiriyor.

Peugeot Traveller Foto Galeri

Peugeot, aynı zamanda Traveller modelinin ikinci kullanım yönünü gözler önüne seren Traveller i-Lab konseptini de sergiledi.


Peugeot Traveller I-Lab

Lüksün daha fazla hissedildiği Traveller i-Lab’in kabininde dört adet bağımsız Alcantara koltuk yer alıyor. Araç içinde her bir yolcu için 32 inçlik dokunmatik tablet üzerinden internet bağlantısı sunulurken; mobil cihaz şarj istasyonu, sanal gerçeklik başlığı ve tüm cihazların birbiriyle bağlantı kurabileceği bir Wi-Fi hotspot gibi ekipmanlarla teknoloji deneyimi üst düzeye çıkarılıyor.

Dört yeni SUV geliyor

2008 yenilenmesi ile birlikte GT Line ekipman seviyesi de aileye katıldı.


Peugeot 2008

2008 için konuşan Peugeot Genel Müdürü Maxime Picat, “Aktif güvenlik Freni, Grip Control, Park Asistanı, Geri görüş kamerası ve Apple Carplay® uyumlu Mirror Screen gibi özelliklerle yeni 2008 başarılarını arttırarak devam edecek. SUV pazarına vermiş seks hikayeleri olduğumuz önemin kanıtı olarak, bu yıl dört adet yeni SUV modelini lanse edeceğimizi söyleyebilirim” dedi.

Peugeot 2008 Foto Galeri

2016 Cenevre Otomobil Fuarı rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz