Peugeot’dan engelli sporculara destek

 

25. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları'nda Peugeot'dan engelli sporculara destek

Peugeot Türkiye, 25. Boğaziçi Kıtalararası Yarışları'nda engelli yüzücülere destek oluyor. 18 engelli yüzücünün katılacağı organizasyonda Peugeot’nun çalışanları da gönüllü olarak görev alarak iki kıta arasında yapılacak yarışta engelli yüzücülere destek olacaklar.

 

Türkiye Milli Olimpiyatlar Komitesi (TMOK) tarafından 25 yıldır düzenlenen Boğaziçi Kıtalararası Yarışları'nda Peugeot, "Engelli Yüzücüler Sponsoru" oldu. 

Peugeot’nun çalışanlarından oluşan gönüllüler ekibi, tüm gün engelli sporcularla beraber olacak ve onlara destek verecek. Ayrıca Peugeot, engelli yüzücülerin güvenliğinin sağlanması için de etkinlik boyunca kullanılacak iki adet deniz botunu Türkiye Milli Olimpiyatlar Komitesi’ne bağışladı. 

 

"2 Kıta 1 Yarış" sloganıyla bu sene 6 – 7 Temmuz'da gerçekleşecek olan yarışlar, Anadolu Yakası’nda Kanlıca'dan başlayarak, Avrupa Yakası’nda Kuruçeşme'de sona erecek.

6 – 7 Temmuz tarihlerinde Kuruçeşme Cemil Topuzlu Parkı'nda yer alacak Peugeot Standı, tüm gün engelli sporcuların buluşma adresi olacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz