Peugeot’dan 26 yeni model

1991 yılından beri kullandığı marka kimliğini değiştiren PSA/Peugeot-Citroen, bununla birlikte iş modeline de el attı. Artık, odağına dijital inovasyonu alıp yola devam etmeye karar veren PSA, var olan müşterilerle olan bağı güçlendirmeyi ve yeni müşteriler edinerek daha geniş kitlelere ulaşmayı esas alıyor. Yeni “Push to Pass” stratejisi ile birlikte tarihinde yepyeni bir sayfa açan PSA, müşterilerine yaşam boyu nitelikli hizmet sunmayı hedefine koyuyor.

Ar&Ge harcamaları, üretim maliyetleri ve sabit giderlerinde sağlanan önemli iyileştirmelere dayanan yeni plan, PSA Grubu’nun sürdürülebilir performansında çıtayı yükseltirken 2016-2018 dönemi için ortalama yüzde 4 operasyonel karlılık ve 2015 yılı ile kıyaslandığında 2018 yılına kadar yüzde 10 gelir artışı elde edecek. Grup 2021 yılına kadar yüzde 6 operasyonel karlılık ve ilave yüzde 15 gelir artışı hedefliyor.


PSA, yeni kurumsal kimliği ile yeni bir logoya da kavuştu.

PSA’nın yeni büyüme stratejisi 3 ana temele dayanıyor

  • Yüksek kalitede ürün ve hizmetler
  • 26 binek, 8 hafif ticari araç ile zenginleştirilmiş ürün planı
  • 7 adet Plug-in hibrit ve 4 adet elektrikli otomobilin yanı sıra internet bağlantılı ve otonom sürüş özelliğine sahip otomobilleri içeren ileri teknolojiler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz