Bütün marka ve modeller için geçerli

 

Yeni yılın ilk ayında ilk taksidi ödenen MTV (Motorlu Taşıtlar Vergisi) için Yapı Kredi ile Otopratik işbirliği yaptı. MTV ödemesini Yapı Kredi üzerinden yapanlara Otopratik mağazalarında avantajlı uygulamalar başlatıldı.

Otopratik MTV fırsatı ile aracınızın servis bakımında avantaj elde edebilirsiniz.

Kampanyada Otopratik mağazalarında geçerli ücretsiz check-up ve indirimli periyodik bakım hizmeti kazanmak için MTV ödemesini Yapı Kredi kredi kartı, banka vb kanallar üzerinden yapmanız gerekiyor.

1 Ocak- 28 Şubat arasında geçerli

Otopratik kampanyası bütün marka ve modeller için geçerli.

1 Ocak – 28 Şubat 2018 tarihleri arasında, Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ödemelerini Yapı Kredi kanalları ya da World Card ile yapan araç sahipleri, Türkiye genelinde 49 noktada bulunan Otopratik mağazalarında periyodik bakım işçiliğinde yüzde 50 indirim ve motor, elektrik, fren, lastik ve jant kontrollerini de kapsayan ücretsiz check-up hizmeti kazanıyor.

Otopratik MTV fırsatı

Her marka ve model binek ile hafif ticari araca garantili olarak hizmet veren Otopratik mağazalarında, 52 farklı noktayı kapsayan check up hizmeti veriliyor.

Bu hizmetler arasında başlıca; Bridgestone ve Lassa markalı lastik satış ve sökme ve takma hizmeti, jant, akü, ön düzen bakımı, yağ değişimi, filtre değişimi, klima gazı dolumu, fren balata & disk değişimi, amortisör değişimi ve periyodik bakım bulunuyor.

Otopratik bayiliğinde yüzde 40 kâr var

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz