Otomotivde 3 üst düzey yönetici değişikliği

Sinan Saip Bel, Özgür Süslü, Murat Aydın

Bu defa kim nerede çalışıyor tarzı bir haber. Otomotivde yönetici değişiklikleri. Türkiye otomotiv şirketlerinde yakın zamanda açıklanmayan üç üst düzey yönetici değişikliği yaşandı. Bunlardan ilki Türkiye’de Toyota Pazarlama faaliyetlerini de çatısı altında bulunduran ALJ şirketi Otoshops’da yaşandı.

Otoshops’in kuruluşundan bu yana ikinci genel müdürü olarak görev yapan Murat aYdın görevinden ayrıldı. Halen vekaletle yönetilen Otoshops için yeni genel müdür henüz belli olmadı.

Diğer değişiklik ise TOFAŞ markalarından Alfa Romeo, Jeep, Ferrari ve Maserati temsilcisi Fermas Genel Müdürlüğünde yaşandı. Sinan Saip Bel tarafından yürütülen genel müdürlük ve marka müdürlükleri, ayrılık sonrası TOFAŞ FIAT Pazarlama Direktörü Özgür Süslü yönetimine geçti.

TOFAŞ’taki yönetici değişikliği ile ilgili resmi açıklama henüz yapılmadı. Otoshops’taki ayrılık ise geçen ay gerçekleşti.

Lüks minibüs dönüşümü için yeni talep Kamboçya’dan geldi

Benzin istasyonlarında promosyon dönemi geri dönüyor

 

1 Yorum

  1. otoshops markası tamamen asparagas!!!!bayiler yüksek aidatlar ve francishee bedelleri ile aldatılıyor.tam bir galericiler toyota ya yakışmayan bir yapı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz