Otomatik Egea ve Behzat Ç. yine bir araya geldi

0

Fiat Egea’nın ilk reklam filminde rol alan Erdal Beşikçioğlu, otomobil ile ikinci kez kamera karşısına geçti. Reklam filminde, Egea’nın standart donanım anlayışına getirdiği yeni boyutun yanı sıra iç mekânın ferahlığı, konfor ve tam otomatik vitesin rahatlığı gibi unsurlar ön plana çıkarken, 5 yıl / 100 bin kilometre garanti zenci porn güvencesi de vurgulanıyor. Erdal Beşikçioğlu’nun kendine özgü tarzıyla daha da dikkat çekici hale gelen Fiat Egea’nın yeni reklam kampanyası, televizyon filmi dışında basın, açık hava, radyo, sinema ve internet gibi birçok farklı mecrayı kapsıyor.

AutoBest Ödülü’nü alarak “Avrupa’da Yılın En İyi Otomobili” seçilen Fiat Egea’nın en çok ihtiyaç duyulan donanımları sunarak ezberleri bozduğu mesajı da reklam filminde verilmeye çalışılıyor.

Fiat Egea sedan test sürüşü

Fiat Egea’ya otomatik şanzıman seçeneği geçtiğimiz günlerde seks hikayeleri eklenmişti. Egea’nın tıpkı sedan versiyonu gibi Bursa’da üretilecek olan hatchback ve SW versiyonları ise 2016 Cenevre Otomobil Fuarı’nda kendini göstermişti.

Fiat Egea HB Foto Galeri

Fiat Egea HB ne zaman satışa sunulacak?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here