Otel konforunda yeni kamp karavan L200 Crawler

0
1600

Mitsubishi, Türkiye’de de çok beğenilen pickup modeli L200 için yeni bir versiyonu satışa çıkarıyor. Doğada kamp açmak isteyip de, çadırda geceleme yüzünden vazgeçenlere, otel konforunda geceleme vaat ediyor. Kampçılara, çadırda kalamayanlara otel konforlu karavan L200 Crawler. Daha büyük ölçekli karavanların yerini tutar mı bilinmez ama o karavanlara göre daha hızlı bir yolculuğa da imkan verebilir. Tabii fiyatı da küçük bir yazlık fiyatına eşdeğer.

Mitsubishi L200 Crawler, yüksek torklu dizel 4×4 bir araç kullanmanın yanı sıra, şehirden uzaklaşmak, doğaya kaçmak, kamp yapmak isteyenlere yeni bir seçenek teklif ediyor.

Yeni L200 Crawler, pickup araçların arka kasalarındaki alanın verimli bir şekilde değerlendirilmesi fikriyle oluşturulmuş. Bu kamp aracı, Mayıs 2019 itibarıyla Temsa Motorlu Araçlar yetkili satıcılarında yerini aldı.

Yeni bahar rotalarında pratiklik vaat ediyor

Doğaya kaçanların büyük kısmını pikup sahipleri, motosikletçiler ve karavancılar oluşturuyor. Bu kitlenin genişlemesinde pay sahibi lomak isteyenler için yeni bir pickup geliştirildi. Mitsubishi L200 Crawler; Ege kıyıları, Karadeniz dağları, Adana yaylaları, Antalya şelaleleri gibi kamp yapılabilecek bölgelere gitmek isteyenlere; hafta sonları yaşadıkları şehre yakın yerlerde kamp açmaya niyetlenenlere konforlu konaklamalı yolculuk şansı teklif ediyor.

Ayrıca, avcılık, balıkçılık, ya da sörf ve bisiklet tutkunu olup hem ekipmanını yanında taşımak hem gittiği yerde konaklamak isteyenler ve “Ben çadırda kalamam” diyenler için de uygun bir araç.

Ticari araç vergisiyle satın alınıyorlar

Temsa Motorlu Araçlar Genel Müdürü Levent Akpulat yeni nesil pickupların hem ticari, hem bireysel kullanım için alındıklarını belirterek şunları söyledi: “Güçlü, 4×4 bir araç kullanmak isteyenler için pick uplar, Türkiye’deki vergilendirme sistemi avantajı ile; ulaşılabilir SUV araç alternatifi oluşturuyor. Ticari ve bireysel kullanım ile büyüyen pazarda L200’de gerçekleştirdiğimiz “farklılaştırma” bireysel tüketicinin dikkatini çekecek.”

L200 Crawder özellikleri ve fiyatı :

  • Aracın arka kısmındaki alan çok daha fonksiyonel hale getirildi.
  • L200 Crawler, bir kamp aracı olarak tasarlandı.
  • Standart, Konfor ve Lüks olmak üzere 3 farklı versiyon ile satışa çıktı.
  • İçerisinde buzdolabı, mutfak, ocak, ısıtıcı, portatif tuvalet, duş, eşya gözleri ve 3 kişinin rahatlıkla konaklayabileceği geniş bir yaşam alanı sunuyor.
  • Kısa ya da uzun tüm yolculuklarda her türlü ihtiyacı karşılayacak, geniş kullanım alanıyla konforlu bir yol arkadaşı olmayı hedefliyor.
  • 4×4 çekiş gücü ve ileri süspansiyon sistemiyle her türlü arazi koşulunda evini yanında taşımak isteyenleri hedef kitlesi olarak istiyor.Fiyatı kampanyalı 213 bin liradan başlıyor. Lüx pakite gibi donanımlareklendiğinde 249 bin liraya kadar versiyonlar mevcut.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here