Opel 2017 yılında gaza basıyor

Opel 2017 yılında gaza basıyor

Opel gelecek yıl ‘2017’de 7’ sloganıyla 7 yeni modelini lanse etmeye hazırlanıyor.

2016 ile 2020 yılları arasında 29 yeni modeli piyasaya sunma planı bulunan Opel’in 2017 ajandasında 7 yeni model var. Yüzde 100 elektrikli Ampera-e’nin yanı sıra sedan, station wagon ve station-crossover melezi olmak üzere yeni Insignia, iki SUV modeli ve bir ticari araç, Opel’in 2017’de piyasaya çıkacak olan yeni modeller olarak sıralanıyor.

Markanın CEO’su Karl-Thomas Neumann, gelecek yıl için ‘2017’de 7’ şeklinde dikkat çeken bir slogan kullanacaklarını belirterek, bu yedi yeni model sayesinde gelecek 12 ay içinde Opel’in ürün gamının tamamen yenilenmiş olacağını kaydetti.

İşte 7 yeni Opel modeli

Opel gelecek yıl önce Meriva’nın yerini alacak olan Crossland X’i piyasaya sunacak. Ardından ilkbaharda 204 beygirlik, 500 km menzilli elektrikli Ampera-e ticarileşecek. S

onrasında sıra Insignia’nın ikinci jenerasyonunda olacak. Bu modelin sedan Insignia Grand Sport, station wagon Insignia Grand Sport Tourer ve station-crossover melezi Insignia Country Tourer olmak üzere üç versiyonu bulunacak.

Markanın ticari sınıftaki aracı Vivaro lanse edildikten sonra da yılın ikinci yarısında markanın bir SUV modeli daha piyasada olacak. Henüz adı sır olan bu model, PSA’nın yeni 3008 modelinin de üretildiği Sochaux fabrikasında üretilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz