Off-road’çu Karl’ın yeni versiyonu

Opel, 2016 Paris Otomobil Fuarı‘nda küçük otomobili Karl’ın off-road’çu versiyonu Karl Rocks’ı görücüye çıkarıyor.

Sürüş pozisyonu 18 milimetre yükseltilen Karl Rocks’ta fonksiyonel gri tavan rayları, ön ve arka lastik çıtaları, 25 inçlik jantlar dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Off-road’çu Karl’ın yeni versiyonu neler sunuyor?

opel-karl-rocks_paris-auto-show_10

Kabininde off-road karakterin varlığını sürdürdüğü araçta ‘Favo’ kumaş koltuk döşemeleri yer alıyor. Radio R 300 sisteminin bulunduğu Karl Rocks’ta opsiyon olarak Radio R 4.0 IntelliLink sunuluyor.

Bu opsiyon ile birlikte araç Android Auto ve Apple Car Play sistemleriyle senkronize edilebiliyor. Ayrıca Opel OnStar kişisel bağlantı ve servis asistanı da bu opsiyonda yer alıyor. Güvenlik ve konfor için geliştirilen teknolojik donanımlar Karl Rocks’ta da bulunuyor.

Bunlardan biri şehiriçinde direksiyonu daha yumuşak hale getiren ‘City Mode’. Ayrıca, Park asistanı ve hız limitleyicili cruise control aracın güvenlik donanımları arasında bulunuyor.

Beş kişilik oturma kapasitesine sahip yeni Opel Karl Rocks’ta yükleme alanı arka koltukların yatırılmasıyla 1.013 litreye ulaşabiliyor.

Opel şimdilik Karl Rocks’ın motor seçeneklerini ve fiyatını sır gibi saklıyor. Bu bilgiler ay sonunda Paris’teki etkinlikle birlikte gün yüzüne çıkacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz