ODD Fuarı İstanbul Autoshow 2021 14-26 Eylülde yapılacak

Autoshow-2021

Sonuncusu 2017 yılında düzenlenen İstanbul Autoshow dijital olarak geri dönüyor. İstanbul Autoshow 2021 için tarih açıklandı: 13-26 Eylül 2021. İlk dijital Autoshow etkinliği olma özelliğini taşıyacak organizasyon, bu yıl ‘Mobilite’ sloganıyla göreceğiz. Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından 17’nci kez perdelerini açacak gösteride, otomobillerin ve hafif ticari araçların yanı sıra ilk kez motosiklet ve scooterler da sergilenecek.

İstanbul Autoshow katılımcılar May 2021
Mayıs 2021 itibariyle katılımcı firmalar

İstanbul Autoshow 2021 için mayıs sonu itibariyle 27 marka katılım onayı vermiş durumda.

Organizasyonda katılımcı her marka; sanal gezinti için boyutlandırılmış özel stant alanını tasarlamış durumda.

ODD Başkan ve Genel Sekreteri
İstanbul Autoshow ile ilgili toplantıya ODD Başkanı Ali Bilaloğlu ve Genel Koordinatör Dr. Hayri Erce katılıp, bilgi verdiler

Autoshow 2021 dijital etkinliğinde ziyaretçiler markaların satış temsilcileriyle de canlı olarak görüşebilecek, finansman imkanları hakkında bilgi alabilecek, merchandising ürünlerine ulaşabilecek ve fiziki test sürüşü için rezervasyonlarını planlayabilecekler.

Hareketli ve enerjik bir içeriğin hedeflendiği Autoshow 2021 Mobility, özel oluşturulan bir alt yapı üzerinden tüm cihazlardan takip edilebilecek.İstanbul Autoshow 2021 logo

Etkinliğe katılmak isteyenler www.odd.org.tr/autoshow2021 adresinden giriş yaparak bu sıra dışı deneyimi herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan yaşayabilecek.
Showroom dijital

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz