Nissan Qashqai için büyük teklif: 12 ay vadeli, sıfır faizli, 40 bin lira kredi

Yeni Qashqai ile SUV segmentinin patronluğunu yapan Nissan, Kasım ayı kampanyası ile Nissan sahibi olmak isteyenlerin iyini kolaylaştırıyor. Nissan Qashqai için büyük teklif: 12 ay vadeli, sıfır faizli, 40 bin lira kredi.

Qashqai’ye lansmana özel fiyatlar

Ekim ayında yenilenen görünümü, donanımları ve teknolojileriyle satışa sunulan 10 yılın lideri Qashqai, lansmana özel fiyat seçenekleri ve peşin alımlarda geçerli finansman opsiyonlarıyla Nissan bayilerindeki yerini aldı.

94 bin 800 TL’den başlayan anahtar teslim fiyatıyla satışa sunulan yeni Qashqai’yi, sıfır faizli, 12 ay vadeli 40 bin TL kredi imkanıyla satın almak mümkün.

Yeni Qashqai kokpiti

Nissan’da kredi limiti 60 bin lira

60 bin TL’ye kadar finansman desteği sağlayan Nissan, 36 aya varan taksit sayısı ve faizsiz kredi imkanıyla otomobil sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Kampanya kapsamında şehrin vazgeçilmezi Micra, sıfır faiz imkanıyla 12 ay vadeli olarak 12 bin TL; Juke ise yine sıfır faizle 12 ay vadeli 18 bin TL kredi imkanıyla satılıyor.

Dünya’nın en çok satan SUV’u XTrail için de avantajlı finansman seçenekleri sunan Nissan, yüzde 0,99 faiz oranlarıyla 36 ay vade ile 60 bin TL’ye kadar kredi teklif ediyor. Ayrıca Navara’da da finansman kolaylığı sağlayan Nissan, 12 ay vade ve yüzde 0,99 faiz oranıyla 60 bin TL kredi kullandırabiliyor.

Yeni Nissan Qashqai’nin detaylarını görmek için 

 

 

 

GENEL MÜDÜRLE TEST | Yeni Nissan Qashqai

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz