Müze kadar ziyaretçi ağırladı

Hyundai Türkiye fabrikası 2018 yılında 4000 kişi tarafından ziyaret edildi. Ziyaretçiler, öğrenciler başta olmak üzere, öğretmenler, yerel yönetimler ve ailelerden oluştu. Hyundai Assan üst düzey yöneticileri ziyaretçilere gezi boyunca eşlik ediyor.

Hyundai Motor Company’nin deniz aşırı ülkelerdeki ilk üretim merkezi olan Hyundai Assan İzmit Fabrikası; 2018 yılında kendi ziyaretçi rekorunu kırdı. Öğrenciler, öğretmenler, akademisyenler, sivil toplum kuruşları, yerel yönetimler, fan kulüpler; aileler ve VIP kişilerden oluşan ziyaretçiler, fabrikadaki hatları gezerek; i10 ve i20 modellerinin yapım aşamalarını izledi.

Çeşitli yaş gruplarından oluşan 4000 kişiye yakın ziyaretçi, üretim hatlarının yanı sıra fabrika ve marka hakkında da detaylı bilgiler aldı. Üst düzey yöneticiler de fabrika gezilerine eşlik ederken ziyaretçilerden herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Hyundai Assan Başkanı Ickkyun Oh, “Türkiye’deki üretimimize 1997 yılında başladık ve 21 yıldır kesintisiz bir şekilde hizmetlerimize devam ederek ülke ekonomisine katkıda bulunduk. Ürettiğimiz otomobillerimizin üretim kalitesini ve süreçlerini ziyaretçilerimizle paylaşmaktan dolayı da oldukça mutluyuz. Ziyaretçi sayımız her geçen gün artıyor ve fabrikamızın üretim merkezi olmasının haricinde öğrencilerimiz için bir okul gibi eğitici olmasını da istiyoruz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz