Aytemiz’den motosiklet sürücülerine büyük kolaylık: Araçtan Öde

Türkiye motosikletten iniyor mu?

 

Hızlı, güvenli ve araçtan inmeden yakıt alımı yapmaya olanak tanıyan Araçtan Öde Sistemini hayata geçiriyor. Sistem en çok motosiklet sürücülerine, araçta çocuğu bulunan ebeveynlere ve yaşlılara büyük kolaylık sağlayacak. Acelesi olan zamanı kısıtlı çalışanlar da bu sayede oldukça hızlı ödeme yapabilecekler. Motosikletçilere büyük kolaylık getiren Araçtan Öde Sistemi başladı.

Sistem Anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında devreye alınmaya başladı. Sistemde Aytemiz müşterileri, Aytemiz Kart’larını istedikleri bankanın kredi kartlarıyla eşleştirerek, araçlarından inmeden akaryakıt veya LPG alımı yapabilecek.

Pompada Aytemiz Kartlarını ön saha satış görevlisine vererek akaryakıt veya LPG dolum işlemi tamamlanarak, ödeme gerçekleşecek.

Aytemiz istasyonlarında ödeme kolaylığı içeren Araçtan Öde Sistemi başladı.

Motosikletle yakıt alımı kolaylaşıyor

Araçtan Öde sistemi, motosiklet kullanıcılarının hayatına da kolaylık katacak.

Motorcu Dostu İstasyon Projesi ile ses getiren bir yeniliğe öncülük yapan Aytemiz, Araçtan Öde sistemi sayesinde motorculara olan desteğini sürdürmeye devam ediyor. Devreye alınan Araçtan Öde sistemi kapsamında motosiklet kullanıcıları, kasklarını ve eldivenlerini çıkartmadan hızlıca akaryakıt alımı yapabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz