Mini Paceman ilk kez Autoshow ile Türkiye’ye geldi

0

Premium kompakt segmentinde pazara sunulacak olan MINI Paceman,  Spor Aktivite Coupe tasarımının bireysellikle birleşiminin yansıması olarak kabul ediliyor. MINI Countryman'den sonra motor gücünü yola dört tekerlek üzerinden aktarma seçeneğini sunmada ikinci model olacak olan MINI Paceman, MINI Cooper Paceman ve MINI Cooper S Paceman ALL4, benzinli motor seçenekleriyle 2013 senesinde satışa sunulacak.

MINI, bu seneki standında, iki yeni modelini sergileyeceği MINI John Cooper Works alt markasına ait özel bir “garaj alanı” ayırıyor. Yarış pistleri için geliştirilmiş teknolojilere sahip sınırlı sayıda üretilen ikincisi nesil MINI John Cooper Works GP’nin üretimi dünya çapında 2 bin adetken, otomobilin satışı Türkiye’de sadece 25 adet olarak planlanıyor. Garaj alanında sergilenecek olan diğer yeni model ise otomatik vites seçeneği ile her türlü zeminde olağanüstü sürüş keyfi sunan MINI John Cooper Works Countryman’dir.

Autoshow İstanbul 2012’de, MINI’nin sergileyeceği dördüncü yeni model ise MINI Clubvan. Markanın model yelpazesindeki ilk ticari otomobil ünvanı ile fuarda satışta olacak olan MINI Clubvan’in hedef kitlesi modern tarzdaki butik işletmeler. MINI Clubman modelinin temel alınarak üretildiği MINI Clubvan, 860 litre yük kapasitesine ve 1150 mm kargo alanına sahip.

MİNİ AUTOSHOW 2012 GALERİ

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here