Mini mini 7’ler, 25 watt xenon sergiler

 

İngilizlerin Mini markası, fuarda 7 model ve 8 motor seçeneğini sergiliyor. Bu da zaten Mini ailesinin tamamı demek. Bunlara, John Cooper Works ailesinin üyeleri de dahil. Fuarda orijinal MINI aksesuarlarına eklenen en son yenilikler de gösterilecek. Bunlar arasında; -MINI modelleri için dünyada ilk defa kullanılan gelişmiş 25-watt xenon farlar, özel olarak MINI için geliştirilen taşınabilir navigasyon sistemi ve yeni MINI çocuk koltukları bulunuyor. 

 

MINI'DEN AKSESUAR ATAĞI

Geliştirilmiş 25-watt xenon farlar ile gece sürüşlerinde güvenlik bir üst boyuta çıkıyor.

MINI Clubman, MINI Cabrio, MINI Coupé ve MINI Roadster sahiplerine, otomobillerine daha sonraki aşamalarda verimli ve etkili bir ışık kaynağı ekleyebilmeleri için düşük maliyetli bir opsiyon sunuyor. Bu gelişmiş farlar, parlaklık ve menzil açılarından sadece ilk siparişle alınabilen xenon ile aynı. Aynı zamanda standart halojen lambalara göre çok daha uzun bir kullanım süresi ve daha düşük bir enerji tüketimi sağlar. 

Dış aksesuar seçeneklerinde ki bir diğer yenilik ise, tasarımı gelişmiş farlara benzer LED gündüz farlarıdır. Hem teknolojik hem de görsel olarak yenilikçi bir çözüm olan bu farlar, tamamıyla LED sis lambası, yan lamba ve gündüz farlarından oluşan bir kombinasyon halinde sunuluyor. 

Orijinal MINI Aksesuarları programına yapılan diğer ilaveler 4.3 inç ekranlı Taşınabilir Navigasyon XL sistemi, entegre TMC premium trafik sıkışıklığı uyarısı ve bütün MINI modellerinin kabinin entegrasyonunu sağlayan yeni tutucuyu içerir. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz