Michelin’den yeni kampanya

Michelin 2017 kampanyası

Michelin, yaz ve kış lastikleri için servis masraflarına destek olacağı yeni kampanyasını başlattı.

Michelin yeni kampanyasıyla, 15 Eylül-15 Aralık 2017 tarihleri arasında 4 adet ve üzeri yaz, kış, 4×4, binek veya hafif ticari lastiği alan müşterilerine lastik servis ve araç bakım hizmeti sağlıyor.

Yetkili bayilerinden Michelin yaz ve/veya kış, 4×4, binek veya hafif ticari araç lastiği satın alan müşterilerine 160 TL’ye varan lastik servis ve araç bakım hizmeti desteği verecek. Kampanya kapsamında lastik ebadı 17” altı araçlar 80 TL+KDV tutarında, 17” ve üstü araçlar ise 160 TL+KDV tutarında servis hizmeti alabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin lastiklerini aldıktan sonra MICHELIN AD SOYAD yazıp mesaj atmaları ve SMS ile gelen kampanya katılım kodunu lastikleri satın aldıkları Michelin bayisi ile paylaşmaları gerekiyor.

Müşteriler, bu işlemlerden sonra anında yağ ve filtre değişimi, fren sistemi kontrolü, bakımı, silecek değişimi, akü değişimi, ön takım onarımı, klima gazı dolumu, ilave lastik garantisi gibi araç bakım ve rot, balans, nitrojen basma gibi tüm lastik servis hizmetlerinden yararlanma şansı yakalayacak.

Dikkat! Bu kış otomobillere de zorunlu oldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz