Mercedes çıkartması : Dünya yeni CLA’yı CES’te görecek

0

Mercedes-Benz, 8-11 Ocak 2019 tarihleri arasında Las Vegas’ta ziyaretçilerini ağırlayacak olan CES (Tüketici Elektroniği Fuarı) 2019’da mobilitenin geleceğine odaklanacak. Marka bir dünya ve iki ABD tanıtımı başta olmak üzere birçok yeniliği bu fuarda paylaşacak.

Yeni Mercedes-Benz CLA dünya lansmanını yapacak olan marka, ayrıca elektrikli Mercedes-Benz EQC ve Vision URBANETIC mobilite konseptinin ABD tanıtımını yapacak.

[yuzo_related]

Mercedes-Benz Kamyon Ürün Grubu ise otonom sürüş stratejisi ile ilgili yenilikler paylaşacak.

Bunların içinde kısa vadede Türkiye’yi en çok ilgilendiren yeni Mercedes CLA diyebiliriz. Önümüzdeki aylarda yeni A Serisi Sedan ile kompakt sedan sınıfında boy göstermeye hazırlanan marka, yeni CLA ile bu atağını devam ettirecek.

Yeni CLA sade tasarımının ötesinde teknolojileriyle öne çıkacak.

Yeni Mercedes-Benz CLA Coupé için geri sayım

Yeni CLA Coupé’de, kullanıcının yapmak istediğini hareketlerden anlayan ve iç mekânı gerekli anlayışla donatan MBUX (Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi), İç Mekan Asistanı, navigasyonda artırılmış gerçeklik, dolaylı komutları anlayan ses komut sistemi veya bireysel sağlık önerilerinde bulunan ENERGIZING COACH olmak üzere bir dizi yeni ve akıllı çözüm yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here