Mercedes’in 20 yeni modelli Detroit çıkartmasında komutan yeni G Klass

Mercedes-Benz yıldızı “NAIAS – Detroit Otomobil Fuarı”nda parlayacak. 14-28 Ocak tarihlerinde Detroit’te gerçekleşecek 2018 Detroit Otomobil Fuarı’nda (NAIAS), yenilenen otomobil modelleri ve geleceğin konsept tasarımları ile yer alıyor.

Bu yıl 30’uncusu düzenlenen Detroit Otomobil Fuarı’nda Mercedes-Benz, efsane G-Serisi’nin yenilenen versiyonu dahil 20’den fazla otomobil modelini ziyaretçiler ile buluşturacak. Mercedes 2018 modelleri ile geçit töreni düzenleyecek.

Yeni G Klass sızıntı resimleriyle fuar öncesi göründü.

Mercedes’in 2018 Amerika çıkartması başlıyor.

Mercedes-Benz Detroit yıldızları

Zamana meydan okuyan ikonik tasarımına her zaman sadık kalan G-Serisi, yenilenen versiyonu ile birlikte en iyi perfomansını sunmaya hazırlanıyor. Yenilenen Mercedes-Benz G-Serisi, performansı, son teknoloji güvenlik ve konfor donanımları, üstün kullanımı ve yeniden yorumlanan ikonik tasarımı ile her türlü yol şartlarında kendisine hayran bırakıyor.

Mercedes EQA geleceğin otomobili olarak Detroit’te lanse edilecek.

Dev standında ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan Mercedes-Benz, G-Serisi’nin yanı sıra Mercedes-AMG CLS 53 ile Mercedes-AMG E 53 Coupé ve Cabriolet modellerinin de Detroit Otomobil Fuarı’nda dünya lansmanlarını gerçekleştirecek. Geleceğin trendleri ise Mercedes-Benz’in fuara özel hazırladığı konsept aracı Concept EQA ile tanıtılacak. Mercedes 2018 modelleri mart ayından itibaren Türkiye yollarına da çıkmaya başlayacak.

Yenilene G Klasse geleneksel çizgilerinden çok uzaklaşmadığını gösterdi.

Mercedes Me Media yayını yapılacak

Mercedes-Benz’in Frankfurt Otomobil Fuarı ile kullanıma başladığı yeni dijital servis platformu Mercedes me media Detroit Otomobil Fuarı kapsamında da yayınlarına devam edecek. Bu platform sayesinde dünya lansmanı ve basın toplantısı gibi etkinlikler internet üzerinden canlı takip edilebilecek.

Tüm dünyadan fuar ile ilgilenen herkesin canlı olarak fuar etkinliklerine katılabildiği uygulamada, basın kitleri, fotoğraflar ve görüntüler de sunulacak. Mercedes 2018 modelleri Mercedes Me Media özelliğinin kullanım merkezleri durumunda.

Mercedes G Klass dünyanın en etkili ve güçlü SUV’larından başında geliyor.

Mercedes 2018 modelleri Türkiye takvimi

Mercedes’in Türkiye’de satışa çıkaracağı yeni modeller ve tarihleri için http://otoajanda.com/yeni-modeller-2018-oto-takvimi/ haberimize göz atabilirsiniz. 

2018’in yıldızları! A Sedan’dan hibrit CR-V’ye 68 yeni otomobil geliyor

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz