Mayısın ilk fırsatı Toyota’dan

Otomotiv şirketleri her yeni ayda duyurdukları kampanyaları ile pastadan en büyük payı almak için birbirleriyle yarışıyorlar. Mayıs ayı ile birlikte yeni kampanyalar gün yüzüne çıkmaya başlarken, ilk kampanya duyurusu Toyota cephesinden geldi. ‘Bahara Merhaba’ kampanyasını duyuran Toyota; 6 bin TL’ye varan indirimler, 6 ay taksit erteleme uygulaması ve uygun faiz ve vade seçenekleri sunuyor.

Kampanya kapsamında Yaris 1.550 TL’ye varan indirim ile yer alırken, Dünyanın en çok tercih edilen otomobili Corolla’nın benzinli modellerindeki 3 bin TL’lik indirim de devam ediyor. Arazinin efendisi Hilux ise kampanya kapsamında 3 bin TL’lik bir indirim veya sıfır faiz seçeneği ile sunuluyor. Yaris Hybrid modeli de 59 bin 900 TL’den başlayan fiyatların yanı sıra 6 bin TL’ye varan indirim veya sıfır faiz seçeneği ile bahar kampanyasına dahil oluyor.

Mayıs ayı kampanyasında yüzde 1,25’den başlayan faiz oranları ve her bütçeye uygun 48 aya varan vade seçenekleri de yer alıyor. Bu kampanya ile Toyota sahibi olanlar, ödemelerine isterlerse 2016 yılının Kasım ayında başlayabiliyorlar. Bunun yanında, markası ne olursa olsun eski araçlarını elden çıkarıp yeni bir Toyota almak isteyenler için Toyota Plazalarda “takas” imkanı da bulunuyor.

Kredi faizleri düşmez

Şehrin kalabalığından doğaya

İşte yeni Toyota Minibüs

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz