Makyajlı Forester satışa çıktı

Arazi kabiliyetiyle spor otomobil ruhunu bir araya getiren Subaru, yenilediği SUV’u Forester’ı Avrupa ile eş zamanlı olarak Türkiye’de satışa çıkardı.

Yeni haliyle ilk kez halen devam eden 86. Cenevre Otomobil Fuarı’nda zenci porn gösterilen aracın 2.0i Elegance versiyonu 129.990 TL, 2.0i Premium versiyonu 138.990 TL, 2.0XT Adventure ve 2.0D Premium versiyonları 159.990 TL’ye, 2.0D Sportif versiyonu ise 169,990 TL’lik satış fiyatlarıyla Subaru bayilerinde yerini aldı.

MAKYAJ YAPTI

Yeni Forester’ın dış tasarımında göze çarpan değişiklikler arasında LED farlar, yeni tasarım ön tampon ile ön ızgara, LED’li 3 boyutlu arka far grubu ve yeni jant seks hikayeleri tasarımları bulunuyor. Kabini de elden geçirilen araçta yenilenen direksiyon simidine, parlak siyah iç kaplamalara, dolgu malzemesi güçlendirilmiş koltuklara ve yeni gösterge paneline yer veriliyor.


Subaru Forester’da yeni tasarım ön tampon dikkat çekiyor

Ayrıca, süspansiyon sistemi yenilenen ve yan camları kalınlaştırılan aracın kabinde hissedilen ses-sarsıntı hissini azaltmak için izolasyonunda da iyileştirmeler yapılmış.

Subaru’nun 148 beygir güç üreten 2 litrelik yeni turbo dizel motoru, marka ile özdeşleşen karşılıklı-yatay yerleşimli Boxer Motor ve simetrik sürekli dört çeker (AWD) teknolojisine sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz