Makyajlanan BMW Z4 siparişleri açıldı

 

 

 

2009 yılında son halini alarak yola çıkan BMW Z4, 2013 yılının ilk çeyreğinde makyajlandı. 

Makyajlanan BMW Z4 için, mart ayı itibariyle siparişler açılıyor.

Estetik tasarımı sayesinde roadster modeller içerisinde beğeni toplayan BMW Z4; ön ve arka farları ile tamponlarında yapılan ufak değişikliklerle taze bir yüze kavuştu. Yeni  BMW Z4, Türkiye’ye biri 184 bg, diğeri 245 bg olmak üzere iki farklı 2.0 litrelik Twinpower Turbo motorla gelecek.

Yeni BMW Z4 Design Pure Traction donanım paketi sayesinde Valencia turuncusu gibi iddialı bir renge kavuştu. Bu donanım paketi içerisinde hardtop tavan istenirse siyah veya metalik gümüş renkte alınabiliyor, böylece otomobil iki renkli oluyor. 

İç mekanında ise turuncu renkte alcantara kapı döşemeleri ve gösterge paneli alt kısmı, turuncu dikişli siyah deri veya alkantara koltuklar, metal örgü iç kaplama, parlak siyah renkte iç kapı kolu ve vites kolu kaplaması.

BMW ConnectedDrive sürücü destek sistemleri ve hizmetleri daha da geliştirilerek fonsiyonelliği arttırıldı.

İlkbahar ve yaz sezonunun yani cabrio mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte daha çok kişinin aklına giren bu iki kişilik sportif cabrio, ön ve arka kısmındaki eşit ağırlık dağılımı sayesinde yol tutuş konusunda başarısını en sert virajlarda bile yolda ayrılmadan gösteriyor.

Aracın fiyatı 162.3 bin TL'den başlıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz