Kuga’yı Barselona’ya mı sakladı?

Geçtiğimiz yıl Amerikalıların beklentilerine göre güncellenen Ford Kuga, şimdi kendini Avrupalılara beğendirecek.

Ford’un yeni döneme yönelik pazarlama etkinlikleri ilginç bir hal aldı. Bu yıl yapılacak Paris Otomobil Fuarı’na katılmama kararı alan dev, yenilediği Kuga modelinin lansmanı için ilginç bir etkinliği seçti.

Crossover segmentinin giderek büyüdü günümüde, bir süredir sesi çıkmayan Ford Kuga yenilenmiş halini Barselona’da gösterebilir. Barselona’da düzenlenecek olan teknoloji etkinliği Mobile World Congress, birbirinden yeni teknolojilere ev sahipliği yapacak. Etkinliğe teknoloji devlerinin yanında otomotiv dünyasından isimler de katılacak. Son alınan bilgilere göre bu isimlerden biri de Ford.

Paris Auto Show’a neden katılmayacak?

Ekim ayında düzenlecek Paris Otomobil Fuarı’na katılmayacağını açıklayan Ford, teknoloji etkinliğinde yeni araç içi teknolojisini tanıtacak. Ford’un gizemli lansmanıyla ilgili şimdilik net bir bilgi bulunmasa da çıkan dedikodular Kuga’nın makyajlı versiyonunun tanıtılacağı yönünde. Kuga ABD’de Escape ismiyle biliniyor. Geçtiğimiz yıl ABD için Escape’in makyajlanması, Kuga’nın da yakın zamanda tanıtılacağı ihtimalini yükseltiyor.

Makyajlı Kuga’da yenilenen ön tampona altıgen ızgara eşlik edecek. Araçta, Ford’un SYNC 3 bilgi-eğlence sistemi de bulunacak. Kuga’nın motor seçeneklerinde de bazı güncellemeler yapılacak.

Ford, 22 Şubat’ta kapılarını açacak olan Mobile World Congress ilk yarı-otonom sistemini tanıtacak.

Beyaz yakalıları işten çıkaracak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz