Motosiklet kullanıcıları için bahar ve yaz günlerinin uzun saatleri bitmek bilmez. Ama sıcak günlerde özellikle sabah ve akşam saatlerindeki sürüşlerde güneş parlaması sorunu yaşanır. Kaskla kullanılabilen güneş gözlüğü bu sorunu çözer. Fakat her güneş gözlüğünü de kaskın içinde kullanmak mümkün olmaz.

Kask içinde güneş gözlüğü kullanamamak ve güneş ışığına doğrudan maruz kalmak önemli bir sorun teşkil eder. İtalyan güneş gözlüğü markası Serengeti’nin özellikle motor kullanıcıları için ürettiği gözlük yaz aylarında bu soruna çözümü getiriyor.

Motosiklet kullanırken mutlaka kaskınızı takınız.

İtalya’dan dünyaya yayılan gözlük markası Serengeti; dayanıklı ve hafif triwex madde kullanarak tasarladığı gözlükleriyle kaskın içinde kullanılabiliyor. Renk teknolojisi sayesinde renkleri gerçeğe yakın hali ile göze ulaştırıyor.

Serengeti koleksiyonunda bulunan bazı güneş gözlükleri çıkartıldığı hallerde katlanarak, taşıma kolaylığı pratikliğine de sahipler.

Kaskla kullanılabilen güneş gözlüğü ortama ayak uyduruyor

Özellikle sürüş anında değişen hava koşullarına bağlı olarak camın rengi, kendiliğinden değişerek ortama ayak uyduruyor. Bu sayede ani hava değişimlerinde gözlükler görüş kaybı yaşatmıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz