Kasımda Mercedes Kasko ile faiz sıfırlanıyor

Mercedes-Benz Türk, otomobil ve hafif ticari araçlar için hazırladığı Kasım ayına özel kampanyalarla avantajlı faiz ve ödeme seçenekleri teklif ediyor. Kampanyada Kasımda Mercedes Kasko ile faiz sıfırlanıyor.

Mercedes-Benz otomobil kampanyaları

Kampanya kapsamında B-Serisi, CLA ve C-Serisi otomobil alımlarında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 0 faiz ve 24 aya varan vade fırsatı bulunuyor.

Ayrıca Kasım ayına özel Mercedes-Benz A-Serisi ve GLA model araç tercih eden müşteriler için hazırlanan kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda 80.000 TL kredi tutarı için yüzde 0,99 faiz oranı ve 36 aya varan seçeneklerinden yararlanmak mümkün.

Mercedes-Benz A-Class
Mercedes-Benz A-Class

Şehir içi otomobil kullanımının ideal alternatifi olan smart fortwo veya smart forfour model otomobilleri tercih eden müşterilere ise 40.000 TL kredi tutarı için 0 faiz avantajı ve 24 aya varan vade seçenekleri sunuluyor.

Premium araçlarda yılın son fırsatları
Premium araçlarda 2016 yılının son fırsatları

 

Elmas ızgara ile tercih edilebilecek
Elmas ızgara ile tercih edilebilecek

 

C-Serisi’ne “Elmas Izgara” 

Kasım ayı boyunca Mercedes-Benz C-Serisi otomobil müşterilerine özel sunulan orijinal elmas ızgaraya Mercedes-Benz yetkili servislerinde sahip olmak mümkün.

 

Garmin® MAP PILOT için indirim

Kasım ayı boyunca Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde sunulan kampanya kapsamında donanıma uygun Mercedes-Benz otomobil sahipleri Garmin® MAP PILOT özelliğine avantajlı fiyatlarla sahip olabiliyor. Garmin® MAP PILOT donanımı ile Audio 20 radyosuna gece ve gündüz modu, alternatif rota tercihleri, duruş noktası belirleme özelliği ve gelişmiş yol kılavuz sistemi bulunan navigasyon özelliği eklenmektedir.

 

Eski model E-Serisi sahiplerine servis çağrısı

Mercedes-Benz Türk’ün Kasım ayına özel hazırladığı kampanya kapsamında 2002-2009 yılları arasında üretilen Mercedes-Benz E-Serisi otomobil müşterileri, orijinal yedek parçalara avantajlı fiyatlarla sahip oluyorlar. Mercedes-Benz yetkili servislerinde geçerli kampanya doğrultusunda far 927 TL, ön cam 791 TL, stop lambası 539 TL, radyatör 2.297 TL, ön fren balatası 200 TL, ön fren diski 177 TL, amortisör 600 TL, arka fren balatası 155 TL, hava filtresi 55 TL, V kayışı 106 TL, piston 364 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

Mercedes Sprinter’de 24.500 TL’lik indirim var

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in Sprinter’e özel sunduğu kampanya kapsamında, ÖTV muafiyeti ile beraber 24.500 TL’ye varan indirimlere ek olarak, Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda yüzde 0,99 sabit faiz oranı ve 48 aya varan vade seçenekleri ile 531 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanılabiliyor.

Far ve yağmur sensörü, rüzgar savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özellikleri ile tüm zamanların en iyi Sprinter’i, Kasım ayında avantajlı kampanyalarla sunuluyor.

Yeni Vito için Kasım ayında sunulan kampanya kapsamında 4.750 TL’ye varan indirimlere ek olarak, %0,89 sabit faiz oranı fırsatıyla aylık 778 TL’den başlayan ödemelerle farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olunabiliyor. Düşük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile Yeni Vito, cazip kredi olanakları ile müşterilerini bekliyor.

ÖTV teşviğiyle ayda 531 TL taksitle Sprinter, 48 ay vadeyle teklif ediliyor.
ÖTV teşviğiyle ayda 531 TL taksitle Sprinter, 48 ay vadeyle teklif ediliyor.

2. El Hafif Ticari Araç kampanyaları

Mercedes-Benz Türk’ün 2. El hafif ticari araç markası Used1 altında Kasım ayında sunduğu kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda % 0,89’dan başlayan faiz oranı ve 778 TL’den başlayan aylık ödemelerden yararlanılabiliyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz