Kanyon AVM’de indirimli valepark

0

Fleetcorp'tan kiralık araç kullanana, Kanyon AVM'de valepark yüzde 50 indirimli

İstanbul Kanyon Alışveriş Merkezi’nde Fleetcorp müşterilerine ayrıcalıklı hizmet dönemi başladı. Kanyon Valet Parking Hizmetleri, Haziran ayından itibaren % 50 İndirimli olarak Fleetcorp müşterilerine sunuluyor.

Fleetcorp, Alfred Concierge ile yaptığı işbirliği çerçevesinde Kanyon Alışveriş Merkezinde Vale Parking hizmetinde yüzde 50 indirimli valepark hizmeti başlattı.

Bu hizmet kapsamında aracınız, Alışveriş Merkezi otopark girişinde bulunan Fleetcorp Valet Parking görevlisi tarafından teslim alınıyor ve çıkış noktasında yine size teslim ediliyor. Kanyon’daki Vale Parking hizmetinden %50 indirimli faydalanmak isteyen Fleetcorp müşterilerinin, araç ruhsatlarını ilgili görevlilere göstermeleri yeterli oluyor.

Fleetcorp Ticari Direktörü Barbaros Aytar, yeni hizmetle ilgili olarak şunları söyledi: “Standart araç bakım, hasar, onarım, sigorta hizmetlerine ek olarak; online raporlama, mobil uygulama, esnek süre ve kilometre, son dönemde de vale parking hizmetimizle sektörümüzde daha önce benzeri olmayan bir çok uygulamayı hayata geçirdik. İstanbul’da yaşayan, araç kullanan herkes için en büyük problemlerden birinin de park sorunu olduğu gerçeğini göz önüne alırsak, Vale parking hizmetimiz ile müşterilerimize hem zaman tasarrufu sağlıyor, hem de araç park etme iş yükünden kurtarıyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here