Jeep, Alfa ve Lancia’ya yeni Ankara bayiliği

0

Lancia, Alfa ve Jeep için Ankara'da yeni bayilik

Türkiye pazarına TOFAŞ tarafından sunulan Lancia, Alfa Romeo ve Jeep markalarının satış ve servis ağına yeni bir isim katıldı.

Ankara'daki yeni Lancia, Alfa Romeo ve Jeep merkezinin açılışını Tofaş CEO’su Kamil Başaran yaptı. Akota Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanları Murat Balkan ve Rıfat Vardar’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılışa, çok sayıda davetli katıldı.

Ankara Ümitköy mevkiinde 5.250 metrekare kapalı alana sahip Akota Plaza’da Lancia, Alfa Romeo ve Jeep marka araçlar için yetkili satış ve bu markalara ek olarak Dodge, Chrysler markaları için ise yetkili servis hizmeti veriliyor.

Akota Plaza’da showroom, mekanik atölyeler, müşterek kaporta, boya atölyeleri, yedek parça depoları, aksesuar satış, Otoeksper (ikinci el satış hizmeti), misafir kafeteryaları ile idari ve sosyal birimler yer alıyor.

 

etkinliklerinde bir konuşma yapan Tofaş CEO’su Kamil Başaran, “Jeep ve Alfa Romeo markalarının bir araya gelmesiyle güçlü bir sinerji doğacaktır. Lancia’nın da genişleyen ürün gamı ile bu gruba dâhil olmasıyla satış hacmimizin daha da yükselmesini hedefliyoruz. Lancia, Alfa Romeo ve Jeep markaları için belirlenen yeni bayilik standartlarının uygulandığı Akota Otomotiv, bu 3 markamız için öngördüğümüz farklılaştırma stratejisinde çok önemli bir yol arkadaşıdır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here