Isuzu Citiport taşıyacak!

Anadolu Isuzu, Romanya’da yeni ihaleler kazandı, ihracatını arttırıyor. Geçen yıl 23 yıllık ihracat tarihinin en yüksek cirosuna ulaşan Anadolu Isuzu, 2018 yılında da ihracat pazarlarındaki iddiasını sürdürüyor. Son olarak Anadolu Isuzu, Romanya’nın IASI Belediyesi’ne teslim ettiği 92 Citiport otobüsten sonra; şimdi Köstence ve Sibiu ihalelerini kazanarak toplamda 135 aracın teslimatını gerçekleştirecek.

2020 yılına kadar ihracatta agresif büyüme hedefi olan Anadolu Isuzu, geçtiğimiz yıl sonunda 92 adet Isuzu Citiport otobüsü Romanya’nın IASI Belediyesi’ne teslim etmişti. Böylece tarihinin en yüksek adetli ihracatına imza atmıştı.

İhracatta başarılı büyümesini devam ettiren Anadolu Isuzu, yakın zaman önce Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD)’nın düzenlediği ihalelere katıldı. Bu ihalelerde önce Köstence Belediyesi için 90 araçlık dev teslimatlı ihaleyi aldı. Ardından Sibiu Belediyesi için açılan ihalede 10 adetlik araç alımını kazandı. Anadolu Isuzu, bir diğer Sibiu ihalesinde de 35 araçlık teslimat için en iyi teklifi vererek ihaleyi kazanan şirket oldu.

Romanya’ya 227 Citiport ihraç edildi

Satış sonrası hizmetler etkili oldu

Anadolu Isuzu’nun yurt dışında tercih edilmesini sağlayan etkenlerden biri; Türkiye’de olduğu gibi geniş bayi ve servis ağı başta olmak üzere satış sonrası hizmetler oldu. İhalenin alınmasında bu kriterler ön planda tutuldu.

Avrupa’nın birçok noktasında güçlü servis ağıyla hızlı hizmet verebilen Anadolu Isuzu; Citiport otobüsleriyle düşük yakıt tüketimi, yüksek yolcu kapasitesi, uzun bakım periyotları gibi avantajları bir arada sunabiliyor.

Sibiu Belediyesi’nde sözleşme töreni

Anadolu Isuzu, Romanya’da yeni ihaleler kazandı, üretim kalitesi ve Citiport’un özellikleri etkin rolde. Anadolu Isuzu’nun Türkiye’deki fabrikasında ürettiği ve Busworld 2015’te, “Avrupa’nın En Konforlu ve Ergonomik Otobüsü” ödülünü kazanan Isuzu Citiport; 2018 yılında ise dünyaca ünlü tasarım yarışması A’Design Award & Competition’dan, “Gold A’Design Award” tasarım ödülünü kazandı.

Araç konforunun yanı sıra tasarımını da tescillemiş oldu. Citiport’un yan omuz çizgisi, iç mekanın daha aydınlık ve geniş olmasını sağlarken aynı zamanda engelli yolcuların cam bölümünden dışarıyı rahatlıkla izlemesini de mümkün hale getiriyor.

Isuzu Citiport’un yan kısmındaki kayar hat levhası görünürlüğü attırırken; dayanıklı malzemeler ile tasarlanan geniş iç hacmi sayesinde yolcularına şehir içi ulaşımda maksimum konforu sunuyor.

1985 model Opel Ascona’nın kalbi çalıştı, şimdi sıra makyajda!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz