İstanbul’a Volkswagen Arena açıldı

 

 

Geçtiğimiz Haziran ayında kapılarını açan canlı müzik ve gösteri sanatları merkezi Black Box Istanbul’un ismi Volkswagen Arena olarak değiştirildi. İstanbul Maslak'taki UNIQ İstanbul Kompleksi’nde yer alan merkez, bundan sonra Volkswagen Arena adıyla konuklarını ağırlayacak.

 

İstanbul'a-Volkswagen-Arena-geldi

 

 

Pozitif tarafından yönetilen ve işletilen Volkswagen Arena, Volkswagen’in sponsorluğunun da katkısıyla önümüzdeki dönemde dünya çapındaki müzisyenleri, grupları, performans sanatçılarını ve gösterileri Türkiye’ye getirmeye devam edecek.

 

Yüksek sesli canlı performanslar için tasarlandı

 

Türkiye’de yüksek sesli (amplified) canlı performans altyapısıyla donatılan ilk kapalı müzik ve gösteri merkezi olan Volkswagen Arena aynı zamanda dünyanın en iyi akustiğe sahip salonları arasında yer alıyor.

Toplamda 5 bin 800 kişiyi ağırlayabilen, 4 bin 700 kişiye oturmalı düzende ev sahipliği yapabilen Arena, farklı  konfigürasyonlar ve kullanım alanlarıyla birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapabiliyor. Volkswagen Arena’da, Volkswagen’in çevre dostu ve ileri teknolojilerinin sergileneceği alanlar da yer alacak.

Cevap Gönder

Please enter your comment!
Please enter your name here