İngiliz tüketiciler Skoda’yı ‘En İyi Üretici’ seçti

İngiliz tüketici koruma organizasyonu "Which?" tarafından düzenlenen  "En İyi otomobil Üreticisi" seçiminde İngiliz tüketiciler en çok oyu Skoda'ya verdiler.

Marka, aynı ödülü 2010 yılında da kazanmayı başarmıştı. 

 

"Which?" tarafından yapılan açıklamada, Skoda'nın bu ödüle en iyi fiyat/değer oranını sunan ve üst düzeyde dayanıklılığa sahip geniş model yelpazesiyle layık görüldüğüne değinildi. Açıklamada, "Skoda bu ödülü tam anlamıyla haketti. Marka, yeni ve üstün modeller piyasaya sundu. Bu modellerin fiyat/değer oranlarının yanı sıra dayanıklılıkları da inanılmaz. Bununla birlikte markanın kullanıcılarından da mükemmel geri dönüşler ve tepkiler aldık" denildi.

Skoda müşterileri, araçlarının geniş iç mekanı ve fonksiyonelliğinden çok etkilendiklerini vurgularken, yeni Octavia ve Rapid modelleri de, tasarımlarının yanı sıra düşük yakıt tüketimleriyle markaya yüksek puanlar getirdi. 

 

Organizasyon, ülkede yeni piyasaya çıkan tüm modelleri test ederken, bu testleri, 1.2 milyon abonesi olan "Which" dergisi ve internet sitesinden de yayınlıyor.

 

Sadece birkaç hafta önce yine İngiliz tüketiciler arasında, "40 bin okuyucusu bulunan Auto Express dergisinin düzenlediği bir oylamada Skoda Yeti, "2013 Yılının En İyi Otomobili" seçilmişti.

Aynı oylamada Skoda Superb ikinci ve Octavia da 6. sırada yer almıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz