İkinci el otomobil satışı için Antalya şubesini açtı

Türkiye ikinci el otomotiv pazarında henüz birinci yaşını kutlamayan Otomol, İstanbul ve Bodrum’dan sonra Antalya’da da hizmet vermeye başladı.

Türkiye’de 2 milyon ekinci el aracın satıldığına vurgu yapılan açılışta, bu satışların yüzde 5’inin kurumsal ikinci el firmaları üzerinden yapıldığına dikkat çekildi.

1 YAŞINA GİRMEDEN 2 BİN ARAÇ SATTI

Otomol Genel Müdürü Turgay Denizaşan, daha ilk yılı tamamlamadan yaklaşık iki bin araç satışı gerçekleştirdiklerini belirtti. İlk olarak Bodrum ve Antalya’da şube açtıklarını ileten Denizaşan; “Çok yakında Bursa’da hizmet vermeye başlayacağız. Ardından İstanbul, Adana, Antakya, İzmir ve Ankara’da yeni yetkili satış noktaları açmaya devam edeceğiz. Hedefimiz Türkiye genelinde 50 yetkili satış noktasına ulaşarak, senede 30 bin araç satışını gerçekleştirmek” dedi.

ANTALYA, 2. EL PAZARINDA 4. BÜYÜK

OTOMOL Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan, Antalya’nın ikinci el araç satışlarında Türkiye genelinde dördüncü büyük potansiyele sahip il olduğunun altını çizerek;  “Varolan verilere göre ikinci el araç sektöründe Antalya, Türkiye genelinde dördüncü sırada yer alıyor” dedi.

Antalya, hem turizm beldesi, hem de tarım ve ticaret merkezi olması sebebiyle yılın dört mevsimi müşteri ve satış potansiyeline sahip bir şehir olduğunu belirten Denizaşan; “Bu anlamda yeni yatırımlarımızı, Antalya’daki büyük potansiyeli karşılamak üzere yapılandırdık” dedi.

OTOMOL ANTALYA TEMSİLCİSİ ÜÇYILMAZLAR OLDU

OTOMOL Antalya, havalimanı yolu üzerinde, 5 bin m2 açık ve 1.300 m2 kapalı alanda; 2. El Araç Alım-Satım, Takas, Ekspertiz, Garanti, Kredi, Sigorta, Tescil, Aksesuar ve Araç Görünüm Yenileme hizmetlerini vermeye başladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz