İkinci el otomobil için 100 yeni bayilik aranıyor

İkinci el otomobil dijital platformu ikinciyeni.com, bayi yapılanmasına başlıyor. Bugüne kadar 130 bine yakın ikinci el otomobilin satışını gerçekleştiren platform; bayi kanalı ile satın almak istediği otomobili fiziksel olarak da görmek isteyen veya aracını ikinciyeni.com üzerinden hızlıca nakde çevirmek isteyen müşterileri hedefliyor. Şirket ilk bayilik anlaşmasını İstanbul Sancaktepe’de Otostat’da hayata geçirdi.

Bayilik sistemiyle birlikte aracını ikinciyeni.com’dan satmak isteyenler; platform üzerindeki Carwizz uygulaması vasıtasıyla araçlarına değerleme yaptırarak bayilere hızlıca satabiliyor. Ücretsiz olarak çalışan Carwizz uygulamasında satıcılara araçlarının modeli; yılı, kilometresi, değişen parçaları gibi bazı bilgiler sorularak aracın ortalama değeri belirleniyor. Carwizz üzerinden anında araçlarının ortalama piyasa değerini öğrenen satıcılar bayi üzerinden anında aracını nakde çevirebiliyor.

Garenta ve ikinciyeni.com Genel Müdürü Emre Ayyıldız; “ikinciyeni.com platformunu yeniliklerle ve yeni teknolojilerle sürekli geliştirmeye ve kullanıcı beklentilerini hızla karşılamaya odaklanıyoruz. Şimdi de hayata geçirdiğimiz yeni bayilik sistemi ile araçlarını platformumuz üzerinden satarak nakde çevirmek isteyenlere çok hızlı cevap veriyoruz. Müşterilerimiz artık ikinciyeni.com güvencesiyle araçlarını bayilerimize hızlıca satabiliyor. Dileyen müşterilerimiz ‘Günün Otomobili’ sekmesinde araçlarına minimum fiyat belirleyerek gelen teklifler üzerinden satışı gerçekleştirebiliyor. Üstelik satış gerçekleşene kadar araçlarını kullanamaya devam ediyorlar. Hızlı hareket edenin kazanacağı bir dönem yaşıyoruz. Beş yıl içinde Türkiye genelinde 100 bayiye ulaşmayı ve satışlarımızı 6 kat artırmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz