İkinci el Bugatti

0

Uzun süre otomobil fuarlarının en hızlı otomobili olarak kaydedilen Bugatti Veyron, bayrağı Chiron’a devretti. Chiron’dan sonra bir daha Veyron üretmeyeceğini açıklayan Bugatti, Veyron’un varlığını sürdürmeye ise kararlı. Bugatti Certified Programını devreye alan Bugatti, bu program dahilinde ikinci el Veyron satışı dü yapıyor. Bugatti, bu programı ile ikonik olarak gördüğü Veyron’un değerinin daha da artacağını iddia ediyor.

İtalyan lüksü ikinci el modellerini Paris’te bu ay düzenlenecek Retromobile Show’da iki Veyron versiyonunu sergileyecek. İkinci el Veyron’lardan biri Veyron 16.4 Super Sport diğeri ise Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse olacak.

Bugatti’nin uçan doktorları

Bugatti Certified programı kapsamında, servis desteği, teknik güncellemeler, aracın tüm detaylarının yer aldığı Bugatti Certified belgesi ve Bugatti’nin müşterilerine özel sunduğu Bugatti Uçan Doktorlar Servisi yer alıyor. Uçan Doktorlar programı dahilinde tecrübeli mühendis ve teknisyenlerden oluşan bir ekip Bugatti sahibi aracı ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaştığında 7/24 hizmet verebiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here